AKTUALNOŚCI

04.12.2020
null

Kompleksowa diagnostyka problemów z prostatą

Zapraszamy wszystkich mężczyzn do badań prostaty. Jeżeli ukończyliście 40-ty rok życia – warto się przebadać. Jeżeli jesteście po 40-stce i

✅odczuwacie ból w okolicy podbrzusza
✅odczuwacie ból podczas oddawaniem moczu
✅oddawanie moczu jest utrudnione
✅macie uczucie niecałkowitego opróżnienia pęcherza moczowego
✅wielokrotnie oddajecie mocz podczas nocy i w ciągu dnia

to koniecznie zgłoście się do urologa. W naszej Klinice diagnostyką problemów z prostatą zajmuje się – dr Jakub Krukowski.

Kompleksowa diagnostyka obejmuje 4 elementy:

🍀konsultacja specjalisty
🍀badanie fizykalne
🍀USG układu moczowego – w tym prostaty
🍀badania krwi: PSA wolne + PSA całkowite

UWAGA! – Wszystko podczas jednej wizyty!

Koszt: 350 zł.
Zapraszamy do rejestracji ☎️600 006 913

23.11.2020
null

24.11.2020 - LIVE na temat zastosowania lasera frakcyjnego

Laser frakcyjny – panaceum na wszystkie problemy? – zapraszamy do dyskusji! Dr Piotr Rak i dr Małgorzata Braczkowska – lekarka vs lekarz, kobieta vs mężczyzna, rozum vs serce (a może serce vs rozum?:) specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej vs specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lekarze medycyny estetycznej. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj

30.10.2020
null

Październik - miesiąc walki z rakiem piersi

Kończy się właśnie miesiąc, w którym szczególnie aktywnie nasi specjaliści już od 16 lat angażują się w działania na rzecz walki z nowotworami piersi. Dr Chruścicka i dr Rak, jako popularyzatorzy Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, regularnie brali udział w konferencjach, zjazdach i happeningach związanych z tematem nowotworów piersi.
Niestety – w tym roku ze względu na pandemię – wiele wydarzeń nie mogło się odbyć . Na zdjęciach przedstawiamy zdjęcie archiwalne. 😊
Apelujemy o nie lekceważenie problemu w dobie pandemii. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji. Chirurdzy onkologiczni (dr Chruścicka, dr Rak) i specjaliści od wykonywania badań USG piersi (dr Śniadecki) czekają na Was w Klinice. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, wyczuwacie niepokojące zmiany w piersiach, zgłaszajcie się do nas na konsultacje.

W Wyspie Medycyny Przyjaznej możecie:

skonsultować niepokojący problem dotyczący piersi
skonsultować wyniki badań
– wykonać usg piersi i węzłów chłonnych pachowych
– wykonać biopsję cienkoigłową lub gruboigłową
– usunąć guz lub inne niepokojące zmiany w piersi
– wykonać zabieg rekonstrukcji brodawki piersi
– wykonać zabieg rekonstrukcji otoczki brodawki piersi

26.10.2020
null

27.10.2020 - LIVE na temat laseroterapii w medycynie estetycznej i nie tylko

Laser i jego zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej. Leczenie blizn, wygładzanie skóry. Dr Rak zaprasza wspólnie z doktor Braczkowską na LIVE już jutro o 19.00. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj

09.10.2020
null

15.10.2020 - LIVE na temat kwasu hialuronowego - ciąg dalszy

Kwas hialuronowy – jedna substancja, wiele zastosowań. Czy u Ciebie jest już czas na kwas hialuronowy? Zapraszamy na kolejne spotkanie o kwasie hialuronowym. Tym razem porozmawiamy między innymi o hialuronidazie.  Link do oglądania znajdziecie tutaj

08.10.2020
null

Zasady przyjęć w czasie pandemii

Przypominamy o konieczności stosowania się do nowych zasad przyjęć pacjentów w naszej Klinice. Prosimy zastosować się do wymienionych zaleceń i obostrzeń:

1. Prosimy o przychodzenie na wizyty punktualnie, nie za wcześnie i nie za późno.
2. Prosimy o przychodzenie do Kliniki bez objawów przeziębienia.
3. Prosimy o bezwzględne zasłanianie ust i nosa na terenie Kliniki.
4. Prosimy o wydrukowanie przed wizytą dokumentacji medycznej – KARTA PACJENTA i WYWIAD MEDYCZNY – dostępne do wydrukowania na naszej stronie internetowej tutaj.
5. Do Klinki zapraszamy tylko i wyłącznie pacjentów – bez osób towarzyszących. Zasada ta nie dotyczy pacjentów niepełnoletnich.

22.09.2020
null

28.09.2020 godzina 19:00

Zapraszamy na kolejny LIVE już 28 września o 19.00. Bądźmy razem tego wieczoru 😃 Dr Piotr Rak – właściciel kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej – wspólnie z dr Braczkowską kontynuuje temat kwasu hialuronowego – jednej z najpopularniejszych substancji wykorzystywanej w medycynie estetycznej, ale nie tylko 😀 Link do wydarzenia znajduje się tutaj. Więcej o kwasie hialuronowym możecie przeczytać również tutaj.

21.09.2020
null

Zbadaj skórę po wakacjach! Nasi dermatolodzy czekają.

Opalałeś się latem? Korzystałeś ze słońca? Czas zgłosić się do dermatologa na badanie zmian skórnych. Każdy z nas wie, że po intensywnym opalaniu pojawia się sporo zmian skórnych. Niektóre z nich – niestety – mogą okazać się nawet rakowe!
Tylko lekarz dermatolog uzbrojony w specjalne narzędzie potrafi rozwiać wątpliwości dotyczące natury „pieprzyków”.
Jak co roku, z okazji pierwszego dnia jesieni, rozpoczynamy akcję „ZBADAJ SWOJĄ SKÓRĘ” – nasi dermatolodzy są do Waszej dyspozycji. Proponujemy wizytę, podczas której lekarze dokładnie obejrzą całe ciało przy pomocy specjalnego urządzenia – dermatoskopu. Taka wizyta służy przede wszystkim rozwianiu Waszych wszystkich lęków i wątpliwości związanych z „pieprzykami”, na które czasami nawet boicie się spojrzeć.
W razie czego, jeśli specjalista będzie uważać, że dana zmiana podlega leczeniu, to pamiętajcie, że w naszej Klinice w tym samym czasie jest dostępny chirurg.

Z tego właśnie powodu istnieje u nas Wielodyscyplinarny Zespół Leczenia Nowotworów Skóry. Celem zespołu jest kompleksowe zaopiekowanie się pacjentem „tu i teraz”. Dzięki temu pacjenci mają szansę uniknąć wielokrotnych wizyt u lekarzy i w szpitalach. Wszystko u nas można załatwić na miejscu.
Na konsultacje i badania dermatologiczne zapraszają Was: dr Aleksandra Okuniewska, dr Justyna Sowińska i dr Karolina Mohr. Zawsze dostępni w razie potrzeby chirurdzy onkologiczni: Dr n. med. Piotr Rak i dr n. med. Iwona Chruścicka.

Rejestracja wizyt: 600 006 913

19.08.2020
null

PRZERWA URLOPOWA

Uprzejmie informujemy, że od 24.08. do 06.09.2020r. Klinika będzie zamknięta z powodu urlopu. Prosimy pamiętać o możliwości rejestracji wizyt 24/7 do wszystkich naszych specjalistów przez serwis Znany Lekarz.

17.08.2020
null

Zapis dyskusji o kwasie hialuronowym - Dr Rak vs Dr Braczkowska.

Zapraszamy do obejrzenia audycji o kwasie hialuronowym i możliwościach, jakie dają zabiegi z jego wykorzystaniem: dr Rak vs dr Braczkowska. Oglądajcie tutaj.

10.08.2020
null

13.08.2020 - LIVE na temat kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy – jedna substancja, wiele zastosowań. Czy u Ciebie jest już czas na kwas hialuronowy? Zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu lekarka vs lekarz, Małgorzata vs Piotr, kobieta vs mężczyzna, rozum vs serce (a może serce vs rozum?) Link do oglądania znajdziecie tutaj

31.07.2020
null

Wyspa Medycyny Przyjaznej na Youtube

Dr Rak zainaugurował aktywność na Youtube😃 Zachęcamy do subskrybowania kanału Wyspa Medycyny Przyjaznej 🙂 Pomóżcie doktorowi Piotrowi tworzyć kanał, pisząc jakie tematy interesują Was najbardziej, czego chcielibyście dowiedzieć się z jego filmów 🙂 Pierwszy film już jest i dotyczy konsultacji z zakresu medycyny estetycznej:-)

16.07.2020
null

Rozmowa o niedocenianych zabiegach medycyny estetycznej

Zapraszamy do obejrzenia dyskusji między właścicielem kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej – doktorem Piotrem Rakiem, chirurgiem i lekarzem medycyny estetycznej a panią doktor Małgorzatą Braczkowską – anestezjologiem i lekarzem medycyny estetycznej również. Doświadczeni specjaliści rozmawiają tym razem o najbardziej niedocenianych zabiegach medycyny estetycznej… Miłego oglądania:-) Film znajdziecie tutaj.

15.07.2020
null

Plastyka powiek górnych

A nie mówiliśmy, że nasza fabryczka powiek działa pełną parą? Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a powstała cała galeria zdjęć „przed i po”. Dzielimy się z Wami naszymi małymi sukcesami i pasjami, a na pewno zabiegi plastyki powiek do tego należą. Zapraszamy na konsultacje do doktora Raka w celu kwalifikacji na zabiegi blefaroplastyki +48 600 006 913.

13.07.2020
null

Nowy urolog w naszym Zespole

Witamy na naszej Wyspie nowego urologa👋👋👋 Dr Jakub Krukowski udziela porad, wykonuje badania USG oraz przeprowadza zabiegi urologiczne. Dr Jakub zaprasza wszystkich na ✅diagnostykę i leczenie zmian w obrębie zewnętrznych narządów płciowych – stulejka, krótkiewędzidełko, zwężeniecewkimoczowej. Ponadto dr Krukowski zajmuje się ✅diagnostyką zmian nowotworowych, ✅kamicą układu moczowego, ✅niepłodnością męską, ✅zaburzeniami erekcji i oddawania moczu i oczywiście ✅rozrostem prostaty. Niestraszne mu są wszelkie zakażenia w obrębie układu moczowo-płciowego. Zapraszamy do rejestracji wizyt 600 006 913.

08.07.2020
null

Zapis dyskusji o toksynie botulinowej - Dr Rak vs Dr Braczkowska.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wczorajszego spotkania o toksynie botulinowej: dr Rak vs dr Braczkowska. Oglądajcie tutaj.

04.07.2020
null

Szkolenia wracają - w reżimie sanitarnym

Szkolenia prowadzone przez dr Piotra Rak w Wyspie Medycyny Przyjaznej wracają – oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Już w sobotę – 4.07.2020 o 10:00 szkolenie z technik implantacji nici liftingujących.

15.06.2020
null

Kolejna dyskusja online "na żywo" Dr Rak vs Dr Braczkowska. Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej...

Jakie są najbardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej? Których zabiegów nie doceniamy, a na które najczęściej się decydujemy? Co ma wspólnego koszt zabiegu z jego efektem? Zapraszamy do dyskusji z lek M. Braczkowską – specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii, lekarzem medycyny estetycznej oraz dr n. med. P. Rakiem, specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarzem medycyny estetycznej. Zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu lekarka vs lekarz, Małgorzata vs Piotr, kobieta vs mężczyzna, rozum vs serce (a może serce vs rozum? 😉) Do zobaczenia! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/watch/?v=185486502868106

12.06.2020
null

Przywróć blask swojej skórze po kwarantannie! Peeling PRX-T₃₃

Przywróć blask swojej skórze po kwarantannie!
PRX-T₃₃ to metoda biorewitalizacji skóry bez użycia igieł, formuła stworzona przez włoską dermatolog, dr Rossanę Castellana, opatentowana po latach badań potwierdzających jej skuteczność. Zyskała rzeszę fanów, zarówno wśród lekarzy, jak i przede wszystkim zadowolonych pacjentów.

Zabieg przeznaczony dla każdego, bezpieczny latem!

DLACZEGO WARTO?

→ idealny jako pierwszy zabieg medycyny estetycznej dla niezdecydowanego pacjenta
→ bezbolesny
→ bez długiej rekonwalescencji
→ nie jest fotouczulający – bezpieczny latem
→ TCA bez intensywnego złuszczania
→ można łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej

GŁÓWNE WSKAZANIA:
→ utrata napięcia skóry twarzy
→ utrata jędrności skóry dekoltu i biustu
→ utrata świetlistości skóry
→ zaznaczone cechy fotostarzenia skóry
→ profilaktyka procesu starzenia się skóry
→ wspomagająco przy leczeniu zmian trądzikowych
→ blizny zanikowe, w tym potrądzikowe
→ rozstępy
→ wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry

Cena: 380 zł

Telefon do rejestracji: 600 006 913

04.06.2020
null

Zapis rozmowy na tematy związane z medycyną estetyczną z doktorem Rakiem i doktor Braczkowską

Zapraszamy do obejrzenie ciekawej dyskusji na temat medycyny estetycznej. Polecamy obejrzenie filmu wszystkim, którzy korzystają z zabiegów antiaging oraz tym, którzy je dopiero planują. Dr Rak i dr Braczkowska opowiadają o różnych procedurach z perspektywy lekarza i lekarki. Film dostępny jest tutaj.

28.05.2020
null

Dyskusja online "na żywo" Dr Rak vs Dr Braczkowska

Czy pacjent gabinetu medycyny estetycznej powinien otrzymać kompleksową opiekę? Po co nam konsultacja, a nie od razu zabieg? Rozpoczynamy cykl spotkań: lekarka vs lekarz, Małgorzata vs Piotr, kobieta vs mężczyzna, rozum vs serce (a może serce vs rozum? 😉) Zapraszamy do dysputy na temat medycyny estetycznej z lek M. Braczowską – specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii, lekarzem medycyny estetycznej oraz dr n. med. P. Rakiem specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej, lekarzem medycyny estetycznej! Link do wydarzenia znajduje się tutaj.

18.05.2020
null

Bon podarunkowy na medycynę estetyczną z okazji Dnia Matki

DZIEŃ MATKI🌹💐🍀

Już niedługo wyjątkowy dzień dla Wszystkich Mam 😃 Każdy z nas będzie chciał celebrować ten dzień w szczególny sposób. My również przygotowaliśmy coś specjalnego dla szukających pomysłu na prezent. Z nami możecie podarować swoim Mamom np. 🍀zdrowszy wygląd skóry, dzięki mezoterapii, czy 🍀wygładzenie zmarszczek dzięki zabiegowi z wykorzystaniem wypełniaczy. Wszystkie Mamy zasługują na doskonałe samopoczucie💐

Proponujemy zakup bonu podarunkowego dla Waszych Mam na dowolny zabieg z naszej oferty. Listę zabiegów wraz z cenami znajdziecie tutaj.

Bon możecie kupić osobiście lub zamówić telefonicznie, a także mailowo. Po zakupie otrzymacie mailem wiadomość z voucherem i szczegółami realizacji.

Zapraszamy: ☎️600 006 913

11.05.2020
null

Wznawiamy pracę od 18.05.2020 - nowe zasady przyjęć

Od 18 maja 2020 po osłabnięciu restrykcji epidemicznych wznawiamy naszą codzienną działalność. Żeby Państwa nie narażać na jakiekolwiek ryzyko zakażenia COVID-19 wprowadziliśmy kilka zasad odwiedzania naszej Kliniki:
1. Przyjdź do nas bez osób towarzyszących – wejście do Kliniki możliwe jest jedynie dla Pacjenta/Pacjentki.
2. Bądź punktualnie 5 minut przed wyznaczoną godziną wizyty.
3. Powstrzymaj się od wizyty w przypadku, gdy w okresie ostatnich dwóch tygodni miałeś/miałaś gorączkę lub obecnie masz objawy przeziębienia.
4. Restrykcje związane z obecnością maski lub innych środków ochrony muszą być przestrzegane w oparciu o aktualne rozporządzenia i zalecenia ministerialne.

Z powodów restrykcji epidemicznych nie możemy być również tak gościnni, jak na co dzień. Obecnie niemożliwe jest częstowanie naszych pacjentów kawą, herbata i wodą.

Zapraszamy 😃

28.04.2020
null

Dr Justyna Sowińska dołącza do naszego Zespołu

Pragniemy poinformować, że od 11 maja 2020 pod nasze skrzydła trafia kolejny młody medyk – lekarz Justyna Sowińska, rezydentka ostatniego roku specjalizacji z dziedziny Dermatologii i Wenerologii. Jako zapalona dermoskopistka oceni każdą zmianę skórną na Waszym ciele. Niestraszne jej trądziki, egzemy, kurzajki czy grzybice. Nieobce zabiegi medycyny estetycznej. W Wyspie Medycyny Przyjaznej przyjmuje zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Dr Justyna zaprasza na konsultacje! Telefon do naszej rejestracji: 600 006 913.

19.04.2020
null

Internistyczne konsultacje o n l i n e

Nasz dr Jerzy Iskrzycki spieszy z pomocą osobom potrzebującym konsultacji internistycznej. Od środy będzie dostępny dla Pacjentek i Pacjentów o n l i n e.
Wystarczy zadzwonić do nas ☎️ 600 006 913 i umówić dogodny termin. Następnie wysłać na adres kontakt@wyspamedycynyprzyjaznej.pl potwierdzenie przelewu za wizytę (120 zł) i połączyć się ze specjalistą.
Nr konta do wpłat: 91 1140 2004 0000 3502 7744 9520

⚙️ Jak połączyć się ze specjalistą❓

10 minut przed konsultacją dostaniesz SMSa i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. ✅Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno ✅za pośrednictwem komputera, jak i ✅smartfona.

Zapraszamy 😃

11.04.2020
null

Wielkanoc 2020

Drodzy,

nadchodzące Święta będą inne, niż wszystkie w ostatnich latach. Chciałbym życzyć Wam wspólnie z moim Zespołem, aby ten świąteczny czas był mimo wszystko wyjątkowy – nie tylko z powodu nieoczekiwanej epidemii. Spędźcie ten czas w gronie najbliższych i niech wiosna zawita w pełni do Waszych domów. Wesołych Świąt!

dr n. med. Piotr Rak

24.03.2020
null

Epidemia koronawirusa - czasowe ograniczenia dostępności lekarzy

W związku z epidemią koronawirusa wprowadziliśmy ograniczenia dostępności lekarzy. Ponadto prosimy wszystkich przybywających na umówione wizyty, aby nie przyprowadzać osób towarzyszących oraz żeby być punktualnie. Ważne, aby nie przychodzić ani za wcześnie, ani po wyznaczonej godzinie wizyty u specjalisty.

26.02.2020
null

Wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet - peptydowa terapia skóry za 700 zł

Dzień Kobiet już blisko 😀

Z tej okazji proponujemy zabieg peptydowej terapii skóry preparatem Aquashine BTX z w cenie 700 zł. Zawarty w preparacie ✅kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga stopniowe uwalnianie się peptydów, co przedłuża ich działanie.
Zalety tej procedury: ✅wyjątkowo skuteczna odbudowa, regeneracja i nawilżenie
✅wygładzenie przez rozluźnienie ✅wielopoziomowe działanie preparatu

Możecie zrobić prezent sobie lub bliskiej osobie 😀

Pamiętajcie, że można wykupić u nas również bony podarunkowe na dowolną kwotę‼️ Cena promocyjna obowiązuje do 8 marca 2020r. ☎️600 006 913

31.01.2020
null

Świetny pomysł na Walentynki w tym roku - Konturowanie i nawilżanie ust

Zrób prezent na Walentynki❤️ Z okazji Święta Zakochanych proponujemy zabieg konturowania i nawilżania ust ? w cenie 700 zł‼️
Zachęcamy do zrobienia prezentu swoim bliskim lub sobie samemu?. Możecie wykupić u nas również bon podarunkowy na dowolną kwotę – wspaniały pomysł na prezent. Czytaj więcej o zabiegu tutaj.
Nasza oferta promocyjna obowiązuje do 14 lutego 2020r. ☎️600 006 913.

30.01.2020
null

Endokrynolog i ginekolog Agnieszka Stasiuk (Rak) dołączyła do naszego Zespołu

Witamy w naszym Zespole ?‍⚕️Panią doktor Agnieszkę Stasiuk (Rak)endokrynologa i ginekologa. Dr Stasiuk mówi o sobie: “Moją dewizą jest holistyczne podeście do pacjenta, przyjazna atmosfera w trakcie wizyty i kompleksowy plan działania.
Obszar moich zainteresowań jako ginekologa to przede wszystkim perinatologia, czyli wszystko co jest związane z przebiegiem ciąży, także ciąży wysokiego ryzyka. Ponadto w pełnym zakresie wykonuję konsultacje ginekologiczne (niepłodność, antykoncepcja, endometrioza, mięśniakimacicy, guzyjajników, zapalenia, PCOS, nadmiernekrwawienia, menopauza).
Jako endokrynolog zajmuję się chorobami tarczycy (niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, zapalenia tarczycy, choroba Hashimoto), chorobami przysadki (hiperprolaktynemia, akromegalia, hiperkortyzolemia), chorobami nadnerczy (nadczynność, niedoczynność), chorobami przytarczyc (nadczynność, niedoczynność ), osteoporozą, otyłością, insulinoopornością, a także chorobami jajników (niewydolność, menopauza, zespół policystycznych jajników) i jąder (niepłodność męska, andrologia). Wykonuję USG tarczycy.”

Zapraszamy do rejestracji: ☎️ 600 006 913

08.01.2020
null

Pani Dorota dołączyła do naszego Zespołu

Serdecznie witamy w Nowym Roku w nowym składzie. Do naszego zespołu dołączyła Pani Dorota Szymecka. Pani Dorota jest pielęgniarką i będzie nam pomagać i wspierać nas przy każdym zabiegu?

Zapraszamy do rejestracji zabiegów pod numerem ☎️600 006 913.

28.11.2019
null

lek. Karolina Mohr zaprasza na konsultacje dermatologiczne

Powitajcie naszego nowego dermatologa – ?‍⚕️lek. Karolina Mohr. Pani doktor kończy specjalizację na Oddziale Dermatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku.
Doktor Karolina zaprasza do nas na ✅konsultacje dermatologiczne. Leczy choroby skóry, włosów i paznokci oraz wykonuje ✅badania dermoskopowe u osób dorosłych. Pamiętajcie, że ?‍⚕️Dr Mohr zajmuje się także ✅medycyną estetyczną, w szczególności pasjonują ją ✅medyczne peelingi chemiczne.

Zapraszamy do rejestracji wizyt ☎️600 006 913

25.11.2019
null

Neurolog - doktor Anna Kolibska dołączyła do naszego Zespołu

Pani doktor Anna Kolibska, specjalista neurolog, właśnie dołączyła do naszego Zespołu i zaprasza Was na wizyty już od 4 grudnia. Bardzo nam miło przywitać Panią Doktor w naszym gronie?

?‍⚕️Doktor Anna mówi o sobie:
“Jestem neurologiem z doświadczeniem pracy na Oddziale Udarowym i Neurologicznym, pełnię również dyżury w ramach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
W Wyspie Medycyny Przyjaznej udzielę Wam konsultacji w ramach ✅profilaktyki, ✅diagnostyki i ✅leczenia chorób neurologicznych. W pracy zawodowej ważne jest dla mnie kompleksowe podejście❗️ do Pacjenta oraz ustalenie indywidualnego planu leczenia❗️ W kręgu moich zainteresowań leżą: ✅bóle i zawroty głowy, ✅choroby naczyniowe mózgu, ✅choroby demielinizacyjne, ✅padaczka, ✅choroby otępienne i zwyrodnieniowe ośrodkowego układu nerwowego.”

Zapraszamy do rejestracji pod numerem ☎️600 006 913.

15.10.2019
null

KOREKTA POWIEK GÓRNYCH

Zawód lekarza wymaga ciągłego szkolenia i udoskonalenia swojego warsztatu. Dlatego dr Rak wziął ostatnio udział w szkoleniu z plastyki powiek w Poznaniu. Szkolenie poprowadziła Pani doktor – uznany ekspert w dziedzinie okuloplastyki – dr Anna Bilikiewicz-Pawelec. Cenna wiedza i doświadczenie przekazane naszemu chirurgowi pozwolą wykonywać zabiegi blefaroplastyki z jeszcze większą precyzją.
W naszej Klinice Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę przed i po zabiegu. W pierwszej kolejności zapraszamy zainteresowanych na wizytę kwalifikującą, podczas której zbierany jest szczegółowy wywiad lekarski. Następnie wyznaczany jest termin operacji. Zarówno po plastyce powiek, jak i po innych procedurach wykonywanych w Wyspie Medycyny Przyjaznej wszyscy Pacjenci mogą liczyć na troskliwą opiekę po zabiegu: wizyty kontrolne i dostępność lekarza do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania ze strony osób operowanych.

Zapraszamy do rejestracji wizyt kwalifikujących pod numerem: 600 006 913.

07.08.2019
null

Nowy dermatolog i wenerolog w naszym zespole - lek. Aleksandra Okuniewska

Chcielibyśmy Wam przedstawić nowego członka naszego zespołu – Panią doktor Aleksandrę Okuniewską. Doktor Okuniewska jest specjalistką dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Jest znana ze wspaniałego kontaktu z pacjentami, wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, prowadzi również wiele badań naukowo-klinicznych.
Doktor Aleksandra specjalizuje się w chorobach: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, wszystkie rodzaje trądziku i choroby weneryczne. Nasza nowa specjalistka wykonuje dermoskopową ocenę zmian skórnych i badania mikologiczne. Pani Doktor leczy dorosłych, dzieci i niemowlęta.

Lato już się kończy. Dr Okuniewska zaprasza na badania dermoskopowe skóry w celu oceny zmian powstałych na skutek opalania się.
Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja: +48 600 006 913.

05.07.2019
null

Nasz ginekolog na Kongresie w Berlinie

Nasz ginekolog, dr n. med. Marcin Śniadecki właśnie wrócił ze szkolenia z USG piersi, które odbywało się w Berlinie w ramach 39-go Kongresu Niemieckiego Towarzystwa Senologii. I jak widać na drugim zdjęci, już się zanurzył w wir pracy. Z nowym zapałem i wiedzą? Zapraszamy do doktora Śniadeckiego na USG piersi, jak również na klasyczne badanie ginekologiczne. Rejestracja wizyt: 600 006 913.