BLOG

22.05.2023
null

Dr Krukowski szkoli się

Dr Krukowski, poza leczeniem typowych schorzeń urologicznych, oferuje również swoim Pacjentom 𝐳𝐚𝐛𝐢𝐞𝐠𝐢 𝐳 𝐳𝐚𝐤𝐫𝐞𝐬𝐮 𝐮𝐫𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐢 𝐞𝐬𝐭𝐞𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞𝐣 𝐢 𝐫𝐞𝐠𝐞𝐧𝐞𝐫𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞𝐣. Aby wykonywać zabiegi na jak najwyższym poziomie, wciąż udoskonala swoje umiejętności warsztatowe. Chcąc być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w swojej dziedzinie, regularnie bierze udział w kongresach, konferencjach kursach i szkoleniach. 𝐓𝐲𝐦 𝐫𝐚𝐳𝐞𝐦 𝐰𝐞𝐞𝐤𝐞𝐧𝐝 𝐦𝐢𝐧𝐚̨ł 𝐫𝐨𝐛𝐨𝐜𝐳𝐨 𝐰 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐢𝐞 – 𝐩𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐳 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞̨𝐤𝐬𝐳𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐩𝐫𝐚̨𝐜𝐢𝐚 𝐭𝐤𝐚𝐧𝐤𝐚̨ 𝐭ł𝐮𝐬𝐳𝐜𝐳𝐨𝐰𝐚̨ 𝐢 𝐤𝐰𝐚𝐬𝐞𝐦 𝐡𝐢𝐚𝐥𝐮𝐫𝐨𝐧𝐨𝐰𝐲𝐦. Załączamy krótką fotorelację 🙂
Rejestracja na konsultacje i zabiegi: 📞600 006 913

19.05.2023
null

Uciążliwy problem - nietrzymanie moczu

Już za tydzień Dzień Matki 😊 Przy tej okazji chcielibyśmy zwrócić uwagę na częsty kobiecy problemy zdrowotny, który potrafi mocno utrudnić codzienne funkcjonowanie. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że mimo uciążliwości choroby istnieje wachlarz terapii, które lekarze stosują aby problem zażegnać i pomóc w podniesieniu komfortu codziennego życia.

A chodzi o… problem nietrzymania moczu.
Nadreaktywność pęcherza oraz nietrzymanie moczu dotyczy wielu kobiet w różnym wieku. Problem ten często powstaje z upływem lat, ale występuje również u Mam – niezależnie od wieku😊 – po przebytym porodzie.
Istnieją różne drogi poprowadzenia diagnostyki nietrzymania moczu u Kobiet. Każda z nich zaczyna się od zebrania szczegółowego wywiadu i badania w gabinecie, czyli od kompleksowej diagnostyki zaburzeń oddawania moczu – wywiad + badanie uroginekologiczne + USG. Niejednokrotnie zlecane są dodatkowo badania laboratoryjne.

Czasem jednak może się okazać, że pacjentka wymaga bezpośredniego skontrolowania pęcherza moczowego, czyli wykonania USG cewki moczowej. Niekiedy zlecania jest jeszcze dokładniejsza diagnostyka, wykraczająca poza badanie utrasonograficzne (USG), a mianowicie cystoskopia przezcewkowa giętka.

Po przeprowadzeniu diagnostyki lekarz podejmuje decyzję o leczeniu: farmakologia, fizjoterapia, implantacja nici, ostrzyknięcie pęcherza moczowego botulinotoksyną. Różne terapia dla różnych pacjentek.
W ramach naszej Poradni Urologicznej lekarze zajmują się między innymi prowadzeniem pacjentek z problemem nietrzymania moczu.

12.05.2023
null

Europejski Dzień Walki z Czerniakiem

12 maja obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Czerniakiem.

Czerniak to poważny nowotwór i stanowi 2 % ogółu zachorowań na nowotwory w Polsce. Zachorowalność wzrasta co roku. Wczesne wykrcie czerniaka oznacza wyleczenie choroby we wczesnym stadium zaawansowania. Szybkie wykrycie choroby daje bardzo duże szanse na całkowite wyleczenie.
W Wyspie Medycyny Przyjaznej powołany został już kilka lat temu Interdyscyplinarny Zespół Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Skóry. Chirurdzy onkologiczny: 👨‍⚕️dr Piotr Rak i dr Iwona Chruścicka wraz z dermatologami: dr Aleksandra Okuniewska i dr Karolina Mohr wspólnie umożliwiają szybką ścieżkę leczenia. Zaraz po wizycie i badaniu dermoskopowym skóry pacjent ma możliwość konsultacji z chirurgiem onkologicznym, po której wyznaczany jest szybki termin zabiegu.

26.04.2023
null

Urlop

Zaczynamy Długi Weekend nieco wcześniej – już w piątek 28.04.2023r. Wracamy do pracy w czwartek – 4 maja.

26.04.2023
null

Prof. dr n. med. Jakub Kłącz dołączył do naszego Zespołu

Wczoraj dołączył do naszego zespołu 👨‍⚕️dr Jakub Kłącz – ✅urolog, ✅seksuolog, ✅profesor Uniwersytety Cambridge i ✅międzynarodowy szkoleniowiec. Serdecznie witamy na Wyspie🏝 Bardzo się cieszymy, że nasz Zespół urologów zasilił tak doświadczony specjalista. Prof. Kłącz – Jako jeden z nielicznych urologów w Polsce wykonuje implantację sztucznych zwieraczy cewki moczowej oraz implantację protez prącia, jak również zajmuje się leczeniem urologicznych chorób nowotworowych z użyciem robota chirurgicznego Versius. Szerzej o profilu zawodowym i doświadczeniu profesora Kłącza możecie przeczytać tutaj.

25.04.2023
null

Dr Rak wciąż się szkoli

Szkolenia są integralną częścią życia zawodowego lekarza. Bardzo często odbywają się one w zakresach tematycznych, w których lekarz specjalizuje się już od wielu lat. Każde uczestnictwo daje jednak możliwość zdobycia kolejnego doświadczenia oraz pogłębienia swojej wiedzy o nowych technikach i trendach w dobrze znanym lekarzowi temacie.
W miniony weekend 👨‍⚕️dr Rak odbył w Warszawie ✅udoskonalające szkolenie z ginekologii plastycznej ze szczególnym uwzględnieniem tematyki 👉plastyki warg sromowych mniejszych (labioplastyki).
Dr Piotr ocenia szkolenie bardzo wysoko🎯 – wyjątkowo owocne, merytoryczne i wnoszące wiele nowych perspektywicznych wątków. Dr Rak szczególnie dobrze wspomina koleżankę prowadzącą szkolenie – 👍Dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak. Dr Rak jest bardzo wdzięczny Pani doktor za wyjątkowo wartościowe szkolenie i wiedzę, którą szczerze się podzieliła.

06.04.2023
null

Wesołych Świąt

Życzymy Wszystkim wesołych, pogodnych i zdrowych Świąt 🙂
Udajemy się całym Zespołem na krótki urlop świąteczny. Wracamy do pracy we wtorek 11 kwietnia.
Do zobaczenia:-)

24.03.2023
null

Leczenie zaburzeń erekcji

Uniwersalność działania ✅osocza i fibryny bogatopłytkowej powoduje, że są one stosowane nie tylko w 👉medycynie estetycznej, ale także w 👉urologii estetycznej i regeneracyjnej oraz w przyspieszeniu gojenia się ran przewlekłych i trudno gojących się oraz w różnych typach łysienia.
Zabiegi z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej działają na tkankę ✅stymulująco i ✅regenerująco.
Dlaczego❓
Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa znakomicie regenerują tkanki, do których zostaną podane. Mechanizm ich działania powoduje:
👍 pobudzenie procesu regeneracji tkanek,
👍 pobudzanie fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu,
👍 wspomaganie procesu angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych),
👍 aktywowanie mezenchymalnych komórek macierzystych.
Stymulowanie dwóch ostatnich z wymienionych procesów znalazło zastosowanie w zabiegach ✅P-shot.
Zabiegi ✅P-shot, w których wykorzystuje się osocze i fibryna bogatopłytkowa, stosowane są przede wszystkim jako jeden z elementów kompleksowego leczenia ✅zaburzeń erekcji (obok leczenia farmakologicznego).
Poprzez ✅stymulowanie organizmu do tworzenia nowych naczyń krwionośnych czyli tzw. neoangiogenezy), dochodzi do poprawy jakości i tempa dopływu krwi do prącia. Efektem terapii jest 👍szybszy, 👍dłuższy i 👍mocniejszy wzwód, co ostatecznie przekłada się na poprawę i wzrost satysfakcji z życia seksualnego, zarówno Pacjenta, jak i jego Partnerki.
Rejestracja na konsultacje i zabiegu u doktora Jakuba Krukowskiego ☎️600 006 913

21.03.2023
null

Plastyka warg sromowych - Labioplastyka

Zapraszamy Panie na zabiegi plastyki warg sromowych mniejszych.

Najczęstszą przyczyną wykonywania labioplastyki jest ✅przerost, ✅zniekształcenie lub ✅asymetria warg sromowych mniejszych

KIEDY WARTO ROZWAZYĆ ZABIEG I JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA LABIOPLASTYKI?

• utrudnienie codziennego funkcjonowania – czasami noszenie nawet zwyczajnych ubrań może być uciążliwe
• bolesne podrażnienia okolic intymnych np. podczas chodzenia lub uprawiania sportów (szczególnie rower lub jazda konna)
• trudności w utrzymaniu higieny osobistej, ryzyko wystąpienia stanów zapalnych
• ograniczenia podczas aktywności seksualnej
• nieakceptowalny przez kobietę wygląd okolicy intymnej, skutkujący pogorszonym samopoczuciem i obniżonym poczuciem własnej wartości

Zapraszamy na kwalifikacje i zabiegi do doktora Piotra Raka.

16.03.2023
null

Cystoskopia giętka - komfort i szybkość badania układu moczowego

Wiele chorób urologicznych wymaga bezpośredniego skontrolowania pęcherza moczowego.
W przypadku, gdy występuje
🔴krwiomocz
🔴krwinkomocz
🔴częstomocz
🔴parcia naglące
🔴nietrzymanie moczu
🔴ból pęcherza moczowego i cewki moczowej
🔴osłabiony strumień moczu
🔴nawracające zakażenia układu moczowego
często zalecana jest diagnostyka wykraczająca‼️ poza badania laboratoryjne czy utrasonograficzne (USG). W tych przypadkach Pacjenci wymagają wykonania cystoskopii przezcewkowej. Badanie to polega na wprowadzeniu specjalnego endoskopu przez cewkę moczową do światła pęcherza.
Nasi urolodzy: 👨‍⚕️dr Krukowski, 👨‍⚕️dr Sowa i 👨‍⚕️dr Gondek korzystają z ✅cystoskopów giętkich, dzięki czemu – w odróżnieniu do cystoskopu sztywnego – pacjenci mogą poddać się badaniu i nie odczuwać przy nim bólu oraz uzyskać wynik już po 30 minutach od wejścia do gabinetu. Cała procedura trwa niespełna pół godziny.
Badania wykonujemy na bieżąco po uprzedniej rejestracji. Więcej o samej cystoskopii przeczytać można tutaj.

01.03.2023
null

5 urodziny Kliniki

Dzisiaj nasza Klinika obchodzi 5 urodziny🎀🎊Dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata nas odwiedzili i obdarzyli naszych lekarzy zaufaniem. Wszyscy specjaliści dokładają wszelkich starań, aby skutecznie nieść swoim Pacjentkom i Pacjentom pomoc.
W międzyczasie Zespół Wyspy Medycyny Przyjaznej zdążył się powiększyć 🙂 Dr Rak zaprosił do współpracy innych chirurgów ogólnych i onkologicznych: dr Iwona Chruścicka, ginekologa: dr Marcin Śniadecki, dermatologów: dr Aleksandra Okuniewska, dr Karolina Mohr i cały team urologów: dr Jakub Krukowski, dr Marek Sowa i dr Jakub Gondek 🙂
W zakresie wymienionych specjalizacji służymy pomocą w pełnym zakresie: od konsultacji, przez badania diagnostyczne do leczenia operacyjnego. Ponadto oczywiście zapraszamy do doktora Raka na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej 🙂

28.02.2023
null

Labioplastyka - korekta warg sromowych

Już niedługo Dzień Kobiet🌹

Podsuwamy pomysł na prezent 🙂

LABIOPLASTYKA – zabieg operacyjny polegający na zmniejszeniu (redukcji) warg sromowych mniejszych.

Jakie mogą być konsekwencje przerostu warg sromowych?

• utrudnienie codziennego funkcjonowania – czasami noszenie nawet zwyczajnych ubrań może być uciążliwe
• bolesne podrażnienia okolic intymnych np. podczas chodzenia lub uprawiania sportów (szczególnie rower lub jazda konna)
• trudności w utrzymaniu higieny osobistej, ryzyko wystąpienia stanów zapalnych
• ograniczenia podczas aktywności seksualnej
• nieakceptowalny przez kobietę wygląd okolicy intymnej, skutkujący pogorszonym samopoczuciem i obniżonym poczuciem własnej wartości

Jeżeli towarzyszą Wam nawet niektóre z wymienionych niedogodności codziennego funkcjonowania, warto rozważyć konsultację u doktora Piotra Raka celem kwalifikacji do zabiegu plastyki warg sromowych.

Więcej o samej procedurze korekty warg sromowych przeczytacie tutaj.

Rejestracja pod numerem:☎️ 600 006 913

08.02.2023
null

Pakiety badań w promocyjnej cenie z okazji Walentynek

💝Walentynkowa akcja promocyjna – zniżki na pakiety badań ginekologicznych i andrologicznych – tylko w lutym😍.
❤️Pakiet badań dla niej: konsultacja ginekologiczna + usg ginekologiczne + usg piersi + cytologia za 490 zł zamiast 570 zł. Badania przeprowadza 👨‍⚕️dr Marcin Śniadecki 15 lutego od godziny 14:00.
💙Pakiet badań dla niego: konsultacja andrologiczna + usg + badanie ogólne nasienia za 550 zł zamiast 600 zł. Możliwość wyboru terminu w ramach dostępnego grafiku urologów/andrologów w lutym.
Rejestracja na pakiety badań pod numerem: ☎️600 006 913 lub kontakt@wyspamedycynyprzyjaznej.pl

04.02.2023
null

Dzień Walki z Rakiem

Dzisiaj Światowy Dzień Walki z Rakiem
Co roku – 4 lutego – na całym świecie prowadzone są miedzy innymi akcje edukacyjne na temat prewencji i profilaktyki nowotworów.
Nasi lekarze🍀 – z doktorem Piotrem RAKIEM🦀 na czele Zespołu – również zwracają dzisiaj uwagę na ogromną rolę cyklicznych badań, dających szansę wykrycie nowotworu we wczesnym stadium rozwoju. A zawczasu wykryty rak daje większe szanse na całkowite wyleczenie.
Zapraszamy wszystkich dbających o swoje zdrowie do Wyspy Medycyny Przyjaznej🍀, aby
✅u dermatologów – dr Okuniewskiej i dr Mohr – wykonać dermoskopię zmian skórnych pod kątem oceny potencjału nowotworowego wszelkich zmian barwnikowych na ciele
a następnie
✅chirurgów onkologicznych – dr Rak i dr Chruścicka – w celu usunięcia chirurgicznego wszelkich podejrzane zmian na skórze.
❗Ponadto w kontekście walki z rakiem możecie u Wyspie Medycyny Przyjaznej wykonać u doktora Śniadeckiego ✅usg piersi. Jeżeli zostanie wykryta podejrzana zmiana, np. guczolakowłókniak, możecie również przejść cały proces leczenia u nas w klinice. Zajmą się Wami dr Rak i dr Chruścicka.
Ale to jeszcze nie wszystko😀 Zapraszamy również wszystkie kobiety na rutynową cytologię do doktora Śniadeckiego, a wszystkich mężczyzn na rutynowe badania urologiczne – w tym usg prostaty – do naszych urologów: dr Krukowski, dr Sowa, dr Gondek.
Mamy coś jeszcze w zanadrzu❗ Jako jeden z nielicznych ośrodków oferujemy w Wyspie Medycyny Przyjaznej🍀badanie ✅cystoskopii giętkiej pęcherza moczowego. Komfortowe badanie trwające zaledwie 30 minut, podczas którego przeprowadzimy diagnostykę pod kątem zmian nowotworowych pęcherza moczowego.
Jak widać, wspólnie – z doktorem Piotrem Rakiem 🦀na czele – aktywnie działamy na polu walki z rakiem.
Szczerze zachęcamy do rutynowej kontroli swojego zdrowia🍀
☎️600006913

19.01.2023
null

Dr Śniadecki w Radiu Gdańsk

Nasz ginekolog – dr Marcin Śniadecki został zaproszony przez Radio Gdańsk do rozmowy o ginekologii dostępnej dla wszystkich, niezależnie od ograniczeń zdrowotnych.
W ramach wczorajszej audycji Tatiany Slowi “Rozmowy nocą” dr Śniadecki rozmawiał wspólnie z Katarzyną Cimoch oraz Pauliną Jaworek między innymi o tym, że dostępna ginekologia to nie tylko kwestia niwelowania barier architektonicznych w gabinetach ginekologicznych, ale przede wszystkim kwestia empatii i odpowiedniej komunikacji.
Gorąco zachęcamy do wysłuchania audycji dostępnej tutaj

07.12.2022
null

Badanie ogólne nasienia

Jednym z parametrów sprawdzanych podczas ✅badania ogólnego nasienia jest ruchliwość plemników. Nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy, daje możliwość ocenienia tego oraz innych parametrów niezbędnych w diagnostyce stanu nasienia.
Nasz zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na wygenerowanie filmu, na którym pacjent może naocznie zobaczyć, jak wyglądają i poruszają się jego plemniki.
Zapraszamy na badanie ogólne nasienia i konsultacje andrologiczne ☎️+48 600 006 913

23.11.2022
null

Wręczenie nagród w plebiscycie HIPOKRATES 2022. Dr Iwona Chruścicka odebrała statuetkę.

Dr Iwona Chruścicka, laureatka plebiscytu Hipokrates Pomorza 2022 w kategorii Chirurg Roku odebrała prestiżową nagrodę podczas uroczystej gali w Sopocie. Dr Iwona jeszcze raz pragnie podziękować wszystkim, którzy ją wspierali podczas głosowania😀
Załączamy fotorelację z uroczystej gali tutaj 😀

23.11.2022
null

Dr Krukowski na kongresie w Barcelonie i na konferencji w Poznaniu

Ostatni miesiąc w życiu zawodowym 👨‍⚕️doktora Krukowskiego – urologa i androloga – upłynął niezwykle intensywnie. Oprócz obrony pracy doktorskiej, nasz dr Jakub wziął udział w dwóch wydarzeniach andrologicznych. Pierwsze – 🩺Europejski Kongres Andrologiczny odbył się w Barcelonie, drugie – 🩺Konferencja Polskiego Towarzystwa Andrologicznego – odbyła się w Poznaniu. Jak widać, dr Krukowski każdą wolną chwilę wykorzystuje na zdobywanie nowej wiedzy. A wszystko to po to, aby móc pomagać swoim pacjentom w ✅diagnostyce i leczeniu niepłodności męskiej zgodnie z najnowszym stanem wiedzy na świecie i w kraju‼️.
‼️Przypominamy również, że już od przyszłego tygodnia wprowadzamy nowe badanie w naszej Klinice -🆕 badanie ogólne nasienia. Uzupełni to naszą kompleksową ofertę diagnostyczną dla mężczyzn z zaburzeniami płodności.
Zaletą badania ogólnego nasienia w naszej Klinice jest możliwość wykonania go ✅szybko i ✅w komfortowych warunkach. Wynik otrzymuje się już po kilku minutach od dostarczenia materiału. Istnieje również możliwość skonsultowania rezultatu badania z lekarzem – umawiając się na badanie i konsultację jednocześnie.
Zapraszamy do kontaktu: +48 600 006 913

15.11.2022
null

Wprowadzamy nowe badanie - Badanie ogólne nasienia

Badanie nasienia – spermogram. Już od 2 grudnia dostępny w naszej klinice Wyspa Medycyny Przyjaznej 🏝

✅Dyskretnie , ✅komfortowo, ✅szybko.

Wynik już po kilku minutach.

Rezultaty zawierają podstawowe parametry nasienia: ✅liczbę plemników, ich ✅koncentrację i ✅ruchliwość oraz ✅morfologię i ✅pH. To wystarczy do kompleksowej oceny stanu nasienia.
Dysponujemy współczesnym i w pełni zautomatyzowanym sprzętem marki LENSHOOKE.

Zapraszamy do rejestracji:

☎️+48 600 006 913

10.11.2022
null

MOVEMBER - Panowie, dbajmy o zdrowie!

Panowie! Dbając o siebie, nie skupiajcie się wyłącznie na wyglądzie😃 Nie zapominajcie o swoim zdrowiu⚕️ Listopad to miesiąc Movember. Akcja, której znakiem rozpoznawczym jest męski zarost🧔, ma na celu podniesienie świadomości na temat problemów urologicznych, a przede wszystkim ma zwrócić uwagę na nowotwory układu moczowo-płciowego.
Panowie, nie zapominajcie o samobadaniu. Wystarczy poświecić kilka minut, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku. W razie wątpliwości, swoją wiedzą i doświadczeniem służą Wam nasi urolodzy. W trakcie konsultacji odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.
Pamiętajcie, że nowotwory jąder czy prostaty, wykryte na wczesnym etapie, są prawie w 100% wyleczalne‼️
Tych dwóch Panów na zdjęciu nie musimy przedstawiać😃 Oczywiście to nasz dr Kuba Krukowski oraz najlepszy trójmiejski barber, czyli Mateusz z Street Cut Barbershop. Jak widzicie, obaj swoim zarostem promują akcje Movember.
#wyspamedycynyprzyjaznej #streetcutbarbershop #movember #urologgdańsk #urolog #urologia #jakubkrukowski #usgjąder #usgpęcherza #obrzezanie #wazektomia #usgmoszny #leczenieniepłodnościmęskiej #androlog #botoxpęcherzamoczowego

08.11.2022
null

Lifting twarzy nićmi Aptos

Często pacjentki rozpaczliwie walczą z “chomikami”, czyli z nadmiarem zbędnych tkanek w dolnej części twarzy. Jednym ze skutecznych narzędzi, które stosujemy w naszej Klinice jest implantacja nici Aptos. Oto przykład z zabiegu u doktora Raka z wczorajszego dnia. Zapraszam na konsultacje i zabiegi.
☎️ +48 600 006 913

04.11.2022
null

Zachęcamy do regularnych badań piersi - 7, 10 i 14 listopada USG piersi 25% taniej

DNI USG PIERSI w Wyspie Medycyny Przyjaznej!
Kiedy inni szykują się na Black Friday, my w naszej Klinice postanowiliśmy zorganizować ✅3 dni z USG piersi w bardzo korzystnej zniżce – 25%🎯
Zależy nam na propagowaniu badań profilaktycznych – 👩‍⚕️dr Iwona Chruścicka i 👨‍⚕️dr Piotr Rak – chirurdzy onkologiczni – na co dzień stykają się z problemem guzów i raków piersi. Wiedzą, jak istotną rolę odgrywa ⛳️wczesne wykrycie niepokojących zmian w piersiach. W tym roku chcemy zachęcić wszystkie kobiety do regularnych badań. Dlatego też przez 3 dni listopada: 7️⃣,🔟, 1️⃣4️⃣ listopada 👨‍⚕️dr Marcin Śniadecki zaprasza na USG piersi w zredukowanej cenie do 150 zł.
Dysponujemy doskonałym sprzętem SuperSonic Aixplorer Mach 20, który w rękach doświadczonego doktora Śniadeckiego pozwoli na wnikliwe badanie i wydanie odpowiednich zaleceń każdej pacjentce. Czas trwania wizyty: 30 minut.
Rejestracja: +48 600 006 913

28.10.2022
null

Nasz urolog Jakub Krukowski obronił doktorat

Kilka dni temu odbyła się obrona pracy doktorskiej naszego urologa doktora Jakub Krukowskiego🎓 Serdecznie gratulujemy tytułu naukowego i uzyskanego wyróżnienia 👋👋👋
Tematem doktoratu była ✅diagnostyka ultrasonograficzna zwężeń męskiej cewki moczowej. Doktor Krukowski jako jeden z nielicznych urologów w Polsce wykorzystuje badanie usg w ocenie cewki moczowej u mężczyzn z podejrzeniem jej zwężenia.
Badanie to wykorzystuje ✅zalety bardziej inwazyjnych zabiegów diagnostycznych, ale ✅pozbawione jest ich wad. USG cewki moczowej umożliwia postawienie diagnozy i zaplanowanie leczenia już w trakcie pierwszej wizyty.
☎️ 600006913

18.10.2022
null

Szkolenia, konferencje, wykłady naszych specjalistów

Ostatni weekend dla lekarzy naszej Kliniki 🏝upłynął pod hasłem szkoleń, konferencji i wykładów. 👨‍🏫
👨‍⚕️Dr Rak w swojej Klinice🍀 szkolił koleżanki i kolegów po fachu z zastosowania i technik korzystania z lasera frakcyjnego CO2.
👩‍⚕️Dr Iwona Chruścicka, chirurg ogólny i onkologiczny, uczestniczyła w VI Konferencji Rak Piersi – Onkologia i Plastyka, zorganizowanej w Poznaniu w dniach 14-16.10.2022r.
Podczas tej samej konferencji z kolei dr 👨‍⚕️Marcin Śniadecki, nasz ginekolog, wystąpił w roli prelegenta w jednej z sesji poświęconej zapaleniu gruczołu piersiowego.
Jak widać, nasi specjaliści angażują się w 100% nie tylko w opiekę nad swoimi pacjentami, ale również w wolnym czasie zdobywają nową wiedzę lub dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi lekarzami. To daje im możliwość wymiany myśli i konfrontacji z bardzo różnymi przypadkami chorobowymi. Dzięki temu są na bieżąco z aktualnym stanem wiedzy i dają swoim pacjentom wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa. Za co im dziękujemy 🙂

12.10.2022
null

Dr Iwona Chruścicka Chirurgiem Roku 2022

Nasza dr Iwona Chruścicka wygrała w plebiscycie Hipokrates 2022 i została Chirurgiem Roku😀👋👋👋
Korzystając z naszej strony dr Iwona chce bardzo serdecznie podziękować wszystkim za oddane na nią głosy 😀 Jak sama mówi:
“To dla mnie ogromne wyróżnienie i jest mi niezmiernie miło, że pacjenci widzą i doceniają moją pracę i oddanie. Drogie Pacjentki, drodzy Pacjenci, dziękuję za wsparcie i pamiętajcie, że cały czas możecie na mnie liczyć”.
Pani Doktor, cały zespół Wyspy Medycyny Przyjaznej serdecznie gratuluje 👌👋🥂🌷🌷🌷

30.08.2022
null

Dr Iwona Chruścicka nominowana w plebiscycie na Chirurga Roku 2022

Nasza Pani doktor Iwona Chruścicka, chirurg ogólny i onkologiczny, została nominowana w plebiscycie HIPOKRATES 2022 do tytułu Najlepszego Chirurga Roku na Pomorzu.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli wszyscy pacjenci naszej Kliniki wesprą dr Iwonę. Będziemy mieć tym samym najlepszego chirurga w Wyspie Medycyny Przyjaznej 😀 #chirurg #chirurgroku #wyspamedycynyprzyjaznej #iwonachruścicka #chirurgonkologiczny #plebiscyt #hipokrates2022
Zachęcamy do głosowania pod linkiem http://www.dziennikbaltycki.pl/p/kandydat/2976131

30.08.2022
null

Lifting twarzy nićmi Aptos - likwidacja "chomików" i "marionetek"

Dr Rak kontynuuje swoją pasję związaną z implantacją nici liftingujących. Bardzo często pacjentki zgłaszają chęć poprawy dolnej części twarzy, walcząc z “chomiczkami” i “marionetkami”. Przedstawiamy rezultat kolejnego zabiegu. Pacjentka chciała unieść kąciki ust i zlikwidować “chomiki”.
Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do doktora Raka ☎️ 600 006 913

22.08.2022
null

Konsultacje andrologiczne - Dr Jakub Krukowski

Konsultacje andrologiczne w Wyspie Medycyny Przyjaznej🍀
Możecie zadać pytanie, kim jest androlog❓ Najprościej rzecz ujmując – androlog jest dla mężczyzn odpowiednikiem ginekologa i zajmuje się męskim układem płciowym.
Dr Jakub Krukowski, ✅urolog i ✅androlog, zaprasza wszystkich mężczyzn na konsultacje dotyczące między innymi: ✅niepłodności, ✅niedoboru męskich hormonów płciowych (androgenów), czy ✅zaburzeń seksualnych.
Jeżeli szukacie lekarza, który w niekrępującej atmosferze poprowadzi Was przez wywiad medyczny, diagnostykę, a następnie leczenie dotyczące chorób męskiego układu płciowego – zarejestrujcie wizytę u doktora Jakuba Krukowskiego.
W naszej Klinice możliwa jest pełna diagnostyka w zakresie badań USG i badań laboratoryjnych (krew, wymazy DNA, posiewy). Badania można wykonać na miejscu podczas wizyty u lekarza, dzięki czemu pacjenci zyskują czas i redukują koszty diagnostyki.
Telefon do rejestracji: ☎️600 006 913.

14.06.2022
null

Dr Rak ekspertem na sympozjum OFF Label w Warszawie

Fotorelacja z niedawnego Sympozjum Naukowego: Czy te oczy mogą kłamać? Problemy estetyczne, co powinniśmy wiedzieć? organizowanego przez Off Label
Dr Rak – w roli eksperta – dzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą w kilku panelach tematycznych. Więcej zdjęć z wydarzenia zobaczycie tutaj.

12.05.2022
null

Wdzięczna Pacjentka doktora Raka publikuje efekt zabiegu plastyki powiek górnych

Jedna z naszych wdzięcznych pacjentek pochwaliła się na swoim profilu zdjęciem pokazującym rezultat zabiegu plastyki powiek górnych wykonanym przez doktora Raka. Za zgodą Pani Ewy publikujemy jej post na naszym profilu. Cieszymy się razem z Panią 🙂
Być może prezentowany efekt będzie dla Was inspiracją do zdecydowania się na zabieg plastyki powiek górnych 🙂 Zapraszamy.
A jeżeli nie chcecie czekać w długiej kolejce na konsultację do zabiegu plastyki powiek górnych, zadzwońcie pod numer 600 006 913. Znajdziemy dla Was szybkie terminy kwalifikacji do zabiegu blefaroplastyki🙂

09.05.2022
null

"Medycyna Przyjazna" - co to właściwie oznacza?

Często nas pytacie, co obejmuje definicja “medycyna przyjazna”?
Zgadzamy się, że jest to oksymoron, ponieważ medycyna kojarzy się z pewnym bólem, zastrzykami, niepokojem , a co za tym idzie – dużym stresem. Tak więc pojęcie “przyjazności” medycyny polega przede wszystkim na tym, żeby obniżyć poziom niepokoju i stresu związanego z wizytą u lekarza.
Nie przypadkowo ilustrujemy ten wpis filmikiem z pięknego życia w akwarium, które Was wita w poczekalni mojej Kliniki. I nie przypadkowo również w recepcji Kliniki nie ma ani telewizora, ani radia. Chcielibyśmy, żeby pacjentów przed wizytą u lekarza otaczał kojący widok falujących koralowców i dźwięk oceanicznych fal 😀
Zostawiamy Was sam na sam z niesfornymi Nemkami:-)🏝🐟 zanurzającymi się w ukwiale.

29.04.2022
null

2 maja Klinika nieczynna

Uprzejme informujemy, że w poniedziałek 2 maja 2022 roku Klinika będzie nieczynna. Życzymy Wszystkim udanej majówki 🙂

21.04.2022
null

Skuteczny lifting podbródka i szyi

Oto efekty po zabiegu liftingu szyi nićmi Aptos. Pacjentka jest zadowolona 😃
Zabieg polega na odsysaniu tłuszczu z tzw. podwójnego podbródka oraz na wzmocnieniu i liftingu luźnej skóry tej okolicy nićmi Aptos.
Zawsze zapraszamy na konsultację do doktora Raka celem kwalifikacji do liposukcji połączonej z wszczepienie nici liftingujących. Podczas wizyty lekarz wyjaśni wszystkie szczegóły dotyczące ✅wskazań, ✅przebiegu operacyjnego, ✅rekonwalescencji, ✅spodziewanych efektów oraz ceny. O zabiegach z wykorzystaniem nici liftibgujących możecie posłuchać również na YouTube klikając w link. Więcej zdjęć przed i po zabiegu znajdziecie tutaj.

08.04.2022
null

Nici liftingująca a facelifting

Często mnie pytacie o podniesie tkanek twarzy: nici czy facelifting? Powiem, że jest to bardzo szerokie zagadnienie, które mogę szczegółowo omówić tylko podczas konsultacji w gabinecie.
Zawsze rozważamy nie tylko odpowiedź na alternatywne pytanie, czy lifting, czy nici, ale również często muszę stawić czoła pacjentkom, które już są po faceliftingu i chcą zastosować nici na twarz.
W większości przypadków przebyty facelifting nie jest przeciwwskazaniem do założenia nici liftingujących na twarz, ale wymaga to uwzględnienia wielu szczegółów, jak również wyjątkowego doświadczenia lekarza implantującego nici. Przykłady efektów zabiegów z wykorzystaniem nici liftingujących znajdziecie tutaj.

18.02.2022
null

Diagnostyka raka pęcherza moczowego

Rak pęcherza jest jednym z najczęstszych nowotworów układu moczowego. Główną przyczyną jego jest palenie tytoniu. Wczesne wykrycie raka pęcherza moczowego pozwala na całkowite wyleczenie, a tym samym na uniknięcie dużej i okaleczającej operacji chirurgicznej.
Szybka i skuteczna diagnostyka możliwa jest między innymi dzięki cystoskopii giętkiej, którą możecie wykonać u nas w Klinice.
🔴Krwiomocz (obecność czerwonych krwinek moczu) jest najczęstszym objawem raka pęcherza moczowego. Do innych objawów należą: 🔴częstomocz, 🔴parcia naglące, 🔴ból w trakcie oddawania moczu.
Badania konieczne do diagnostyki raka pęcherza moczowego to:
✅wywiad
✅dokładne badanie lekarskie
✅USG pęcherza moczowego
❗️Niezbędna jest również bezpośrednia ocena pęcherza moczowego. Do tego celu służy ✅giętka cystoskopia przezcewkowa. Jest to rozstrzygający element diagnostyki ze względu na to, że część guzów jest zbyt mała lub słabo widoczna, aby dojrzeć je w badaniu USG.

Wartością cystoskopii jest nie tylko możliwość optycznej oceny zmian śluzówki pęcherza moczowego, ale również jest to idealny moment na pobrania fragmentu guza i poddanie go badaniu mikroskopowemu, ponieważ tylko histopatologiczna ocena ostatecznie wskazuje na diagnozę.

W naszej Klinice stosujemy – zgodnie z zaleceniami Europejskiego Towarzystwa Urologicznego – ‼️wyłącznie cystoskopy giętkie. W odróżnieniu od powszechnie stosowanych sztywnych cystoskopów użycie tego typu sprzętu pozwala na dokładniejsze i mniej bolesne prowadzenie badania. Daje to ✅zdecydowanie wyższy komfort procedury, ✅brak bolesności towarzyszącej zabiegowi, ✅wyższy stopień precyzji w ocenie pęcherza moczowego, który jest konieczny dla rozpoznania schorzeń pęcherza.

Prosimy pamiętać, że giętka cystoskopia służy nie tylko diagnostyce raka pęcherza moczowego, ale również szeregu innych schorzeń i stosuje się ją bardzo szeroko w praktyce urologa w naszej Klinice.

Zapraszamy na konsultacje i badania: ☎️600 006 913.

02.02.2022
null

Idealny prezent na Walentynki

Już niedługo #walentynki 😍 Pamiętajcie, że możecie u nas kupić karty podarunkowe na dowolną kwotę. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ daje możliwość wyboru zabiegu osobie obdarowanej😃 Dzięki temu prezent na pewno będzie trafiony💘
W naszej ofercie znajdziecie szeroki zakres zabiegów ✅medycyny estetycznej, ale również zabiegi ✅chirurgiczne: np. plastyka powiek górnych, usuwanie zmian skórnych oraz ✅urologiczne: np. botox pęcherza moczowego, obrzezanie, wazektomia.
📳600 006 913

21-22.01.2022
null

DZIEŃ BABCI - DZIEŃ DZIADKA

Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowe:-)
Składamy Wam najlepsze życzenia długiego życia z zdrowiu 🙂 Mnóstwo uśmiechu każdego dnia😃😃😃
A gdyby jednak pojawiły się problemy ze zdrowiem lub chęć zadbania w szczególny sposób o wygląd i dobre samopoczucie, to nasi lekarze są do Waszej dyspozycji. Postaramy się całym zespołem, aby zagościł na Waszych twarzach uśmiech 🙂 🌹🌷🌹🌷 Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest przyjazne i empatyczne nastawienie do Pacjentów. Jest to jedna z wartości, która nam przyświeca. Dlatego u nas każdy Pacjent, a w szczególności osoby starsze, otrzymują od specjalistów odpowiednią ilość uwagi i czasu podczas wizyty. 🏝

05.01.2022
null

Cystoskopia giętka już w naszej Klinice

Cystoskopia giętka – wyjątkowy komfort badania‼🍀
Wiele chorób urologicznych wymaga bezpośredniego skontrolowania pęcherza moczowego. Według zaleceń Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), European Association of Urology (EAU) oraz American Urology Association (AUA), dolegliwości takie jak:
✅krwiomocz
✅krwinkomocz
✅częstomocz
✅parcia naglące
✅nietrzymanie moczu
✅ból pęcherza moczowego i cewki moczowej
✅osłabiony strumień moczu
✅nawracające zakażenia układu moczowego
wymagają dokładniejszej diagnostyki, wykraczającej poza badania laboratoryjne, czy utrasonograficzne (USG). W tych przypadkach Pacjenci wymagają wykonania cystoskopii przezcewkowej‼ Badanie to polega na wprowadzeniu specjalnego endoskopu przez cewkę moczową – do światła pęcherza.
🍀Cystoskopia giętka polega na wprowadzeniu przez cewkę do pęcherza moczowego ‼cienkiego i ‼giętkiego endoskopu. Giętki cystoskop jest dużo cieńszy od stosowanych do tej pory cystoskopów sztywnych – dzięki czemu 🍀zapewnia badanemu wyjątkowy komfort badania w odróżnieniu do badania cystoskopem sztywnym.
Dr Jakub Krukowski zaprasza do umawiania wizyt i badań.
☎️ 600 006 913

22.12.2021
null

Życzymy Wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt spędzonych w gronie bliskich osób. Nasz Zespół udaje się od jutra na świąteczny urlop. Wracamy do Was 3 stycznia 2022r. Całą dobę można rezerwować wizyty do naszych specjalistów przez serwis znanylekarz.pl

14.12.2021
null

Wykład doktora Raka z okazji Jubileuszu 25-lecia Aptos

Kolejny aktywny weekend za doktorem Rakiem. W sobotę 11 grudnia 2021r. odbyła się Jubileuszowa Konferencja Aptos. W ramach obchodów 25-lecia działalności firmy dr Rak – międzynarodowy trener Aptos – wygłosił wykład na temat kształtowania i procesu doskonalenia warsztatu wszczepiania nici liftingujących.

29.11.2021
null

Dr Jakub Gondek dołącza do Zespołu Kliniki

Do naszego Zespołu dołączył właśnie kolejny urolog – dr Jakub Gondek. Witamy serdecznie w Klinice🏝️ Dr Jakub pomoże zdiagnozować i zaproponuje leczenie w zakresie:
✅zakażeń układu moczowo-płciowego
✅kamicy układu moczowego
✅nowotworów układu moczowego
✅zaburzeń erekcji
✅nietrzymania moczu
✅zaburzeń oddawania moczu
✅schorzeń zewnętrznych narządów płciowych : stulejka , wodniak jądra, krótkie wędzidełko, zwężenie ujścia zewnętrznego cewki moczowej.
Podczas wizyty dr Gondek może wykonać również: #usg układu moczowego #TRUS #usg jąder.
Do doktora Kuby możecie również zgłosić się na leczenie zabiegowe: obrzezanie , plastyka wędzidełka, meatoplastyka.

Zapraszamy do rejestracji: 600 006 913.

17.11.2021
null

Jak listopad, to Movember 🙂

Jak listopad, to Movember😄 Jak co roku trwa miesiąc profilaktyki chorób męskiego układu moczowo-płciowego. Znakiem rozpoznawczym tego projektu są wąsy😄 , które mają przypominać Panom, aby zatroszczyli się o swoje zdrowie. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich Panów na wizyty u naszych Urologów: dr Krukowski, dr Sowa, dr Gondek, którzy porozmawiają z Wami na temat profilaktyki, a także sprawdzą, czy wszystko “działa, jak należy” 😀

04.11.2021
null

Badania skóry pod kątem czerniaka - dermoskopia

Doktor Karolina Mohr🩺 – dermatolog- wróciła do nas po urlopie. Bardzo się cieszymy😄 Przy okazji chcemy zwrócić Waszą uwagę na niezwykle istotne badanie skóry, jakim jest ✅dermoskopia. Celem badania, podczas którego wykorzystuje się specjalne urządzenie optyczne🔎🔍, jest ✅ocena podejrzanych zmian barwnikowych skóry i ✅postawienie diagnozy, które zmiany mogą mieć charakter złośliwy, a które łagodny. Zmiany z potencjałem nowotworowym muszą być jak najszybciej usunięte‼️.
Warto zadbać o skórę szczególnie jesienią, czyli po wakacjach i okresie szczególnej ekspozycji skóry na szkodliwe promieniowania słoneczne.
W Wyspie Medycyny Przyjaznej zabiegi u chirurgów onkologicznych możliwe są krótko po konsultacji dermatologicznej😀 Zapraszamy na kompleksowe badania i leczenie do naszej Kliniki🍀
📳 600 006 913

21.10.2021
null

Październik miesiącem walki z rakiem piersi

Październik to od lat miesiąc walki z rakiem piersi.‼️ Nasi chirurdzy onkologiczni angażują się każdego roku w tym miesiącu w akcje mające na celu 🍀zwiększanie wykrywalności nowotworów piersi oraz samo 🍀wspieranie pacjentek w trakcie leczenia.

👩‍⚕️ Nasza dr Iwona Chruścicka kilka dni temu wspólnie ze “swoimi” Amazonkami szyła specjalnie wyprofilowane poduszki w kształcie serca oraz torebki na butelki Redona. Zarówno poduszki, jak i torebki pomagają w trakcie rehabilitacji pacjentek po mastektomii.

“Rękodzieła” trafią do pacjentek Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku 🙂

Akcja zorganizowana została w ramach ogólnopolskiego projektu Serca dla Serc.🧡💛💚

27.09.2021
null

Dr Rak ekspertem na Sympozjum naukowym w Warszawie

W miniony weekend dr Rak wziął udział jako członek panelu eksperckiego w 👨‍🎓Sympozjum Naukowym: „Medycyna Estetyczna i Funkcjonalna – REAKTYWACJA”. Wydarzenie zorganizowane zostało przez offLabel Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej i odbyło się w Warszawie.
W ramach panelu dr Rak dzielił się swoją ekspercką wiedzą z uczestnikami, jak również dyskutował o różnych programach terapeutycznych dotyczących między innymi: 🍀opadającego łuku brwiowego, 🍀wiotkich powiek, 🍀opadających powiek, 🍀przepukliny powiek dolnych i górnych.
Dr Rak dziękuje za wspaniałą organizację wydarzenia 😀

21.09.2021
null

Nasza kadra szkoli się nieustannie

Dr Iwona Chruścicka szkoli się nieustannie. W ostatni weekend dr Iwona wzięła udział w praktycznym kursie operacji plastyki powiek górnych pod okiem doktor Bilkiewicz w Warszawie.

26.08.2021
null

Plastyka powiek górnych

Plastykę powiek górnych wykonujemy w naszej klinice codziennie. Publikujemy efekty zabiegów doktora Piotra Raka z ostatniego okresu. Więcej przykładów zdjęć sprzed i po zabiegu znajdziecie na stronie poświęconej zabiegowi korekcji powiek górnych klikając tutaj.

22.07.2021
null

Dar Serca od pacjentki dla pacjentek

Dar Serca od Pacjentki dla Pacjentek
Bardzo dziękujemy Pani Danucie za cudowny dar serca dla pacjentek onkologicznych dr Iwony Chruścickiej. Pani Danuta, która również sama jest pod opieką dr Chruścickiej, własnoręcznie uszyła dla Amazonek specjalne torebki na butelki Redona.
Butelka Redona to element opatrunku stosowany po zabiegu amputacji piersi. Do butelki odprowadzana jest chłonka, która wydziela się po amputacji piersi. Nosi się ją od 2 do 3 tygodni po zabiegu.
Od dzisiaj dr Iwona będzie rozdawać w Wyspie Medycyny Przyjaznej te przepiękne torebki swoim pacjentkom po amputacji piersi. Torebki wykonane z sercem przez Amazonkę dla Amazonek 😊 – naładowane mocą pozytywnej energii😊

21.04.2021
null

Sukces doktora Krukowskiego - naszego urologa

Polski wkład naszego specjalisty – doktora Jakuba Krukowskiego – w rozwój europejskiej urologii.

1 kwietnia ukazały się ✅najnowsze wytyczne 🇪🇺 Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Zawierają one zalecenia odnośnie diagnostyki i leczenia chorób urologicznych. Przy tworzeniu wytycznych bierze się pod uwagę 🧬najnowsze i najlepsze badania naukowe. Wyniki tych badań służą do opracowania właściwych ścieżek postepowania podczas leczenia.

W tym roku przy tworzeniu wytycznych dla ✅zwężeń cewki moczowej oraz ✅pierwotnego raka cewki moczowej uwzględniono dwie prace naukowe naszego urologa – 👨‍⚕‍doktora Jakuba Krukowskiego. Wyniki zawarte w pracy pomogą w jeszcze skuteczniejszym leczeniu pacjentów urologicznych w całej Europie.

Jesteśmy dumni z sukcesu doktora Jakuba. Gratulujemy!

05.02.2021
null

Światowy Dzień Walki z Rakiem 2021

Światowy Dzień Walki z Rakiem🍀
Zachęcamy Wszystkich do badań w kierunku ✅wczesnego wykrywania nowotworów: ✅skóry, ✅piersi i ✅prostaty. Nasi dermatolodzy, chirurdzy i urolodzy zatroszczą się o Was w naszej Klinice.
Jeżeli 🍀widzicie niepokojące zmiany na skórze, 🍀wyczuwacie zmiany w piersi, 🍀niepokoi was stan gruczołu prostaty – umówcie wizytę konsultacyjną. Warto zatroszczyć się o siebie❗️ A Światowy Dzień Walki z Rakiem, który przypadł wczoraj – 4.02.2021 – niech będzie bodźcem do chwycenia słuchawki 😀
W 🍀Wyspie Medycyny Przyjaznej na badania prostaty zaprasza Zespół Urologów: 👨‍⚕️dr Jakub Krukowski i 👨‍⚕️dr Marek Sowa.
Na badania skóry i chirurgiczne leczenie zmian z potencjałem nowotworowym zaprasza Zespół Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Skóry w składzie: 👨‍⚕️dr Piotr Rak, 👩‍⚕️dr Iwona Chruścicka – chirurdzy ogólni i onkologiczni; 👩‍⚕️dr Aleksandra Okuniewska, 👩‍⚕️dr Justyna Sowińska, 👩‍⚕️dr Karolina Mohr – dermatolodzy.
Na badania USG piersi zaprasza 👨‍⚕️dr Marcin Śniadecki, który jest specjalistą ginekologiem.
Konsultacjami i leczeniem nowotworów piersi zajmują się doświadczony Zespół Chirurgów Onkologicznych: 👨‍⚕️dr Piotr Rak i 👩‍⚕️dr Iwona Chruścicka.
☎600006913

30.10.2020
null

Październik - miesiąc walki z rakiem piersi

Kończy się właśnie miesiąc, w którym szczególnie aktywnie nasi specjaliści już od 16 lat angażują się w działania na rzecz walki z nowotworami piersi. Dr Chruścicka i dr Rak, jako popularyzatorzy Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, regularnie brali udział w konferencjach, zjazdach i happeningach związanych z tematem nowotworów piersi.
Niestety – w tym roku ze względu na pandemię – wiele wydarzeń nie mogło się odbyć . Na zdjęciach przedstawiamy zdjęcie archiwalne. 😊
Apelujemy o nie lekceważenie problemu w dobie pandemii. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji. Chirurdzy onkologiczni (dr Chruścicka, dr Rak) i specjaliści od wykonywania badań USG piersi (dr Śniadecki) czekają na Was w Klinice. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, wyczuwacie niepokojące zmiany w piersiach, zgłaszajcie się do nas na konsultacje.

W Wyspie Medycyny Przyjaznej możecie:

skonsultować niepokojący problem dotyczący piersi
skonsultować wyniki badań
– wykonać usg piersi i węzłów chłonnych pachowych
– wykonać biopsję cienkoigłową lub gruboigłową
– usunąć guz lub inne niepokojące zmiany w piersi
– wykonać zabieg rekonstrukcji brodawki piersi
– wykonać zabieg rekonstrukcji otoczki brodawki piersi

26.10.2020
null

27.10.2020 - LIVE na temat laseroterapii w medycynie estetycznej i nie tylko

Laser i jego zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej. Leczenie blizn, wygładzanie skóry. Dr Rak zaprasza wspólnie z doktor Braczkowską na LIVE już jutro o 19.00. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj

16.07.2020
null

Rozmowa o niedocenianych zabiegach medycyny estetycznej

Zapraszamy do obejrzenia dyskusji między właścicielem kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej – doktorem Piotrem Rakiem, chirurgiem i lekarzem medycyny estetycznej a panią doktor Małgorzatą Braczkowską – anestezjologiem i lekarzem medycyny estetycznej również. Doświadczeni specjaliści rozmawiają tym razem o najbardziej niedocenianych zabiegach medycyny estetycznej… Miłego oglądania:-) Film znajdziecie tutaj.

15.07.2020
null

Plastyka powiek górnych

A nie mówiliśmy, że nasza fabryczka powiek działa pełną parą? Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a powstała cała galeria zdjęć „przed i po”. Dzielimy się z Wami naszymi małymi sukcesami i pasjami, a na pewno zabiegi plastyki powiek do tego należą. Zapraszamy na konsultacje do doktora Raka w celu kwalifikacji na zabiegi blefaroplastyki +48 600 006 913.