AKTUALNOŚCI

24.03.2020
null

Epidemia koronawirusa - czasowe ograniczenia dostępności lekarzy

W związku z epidemią koronawirusa wprowadziliśmy ograniczenia dostępności lekarzy. Ponadto prosimy wszystkich przybywających na umówione wizyty, aby nie przyprowadzać osób towarzyszących oraz żeby być punktualnie. Ważne, aby nie przychodzić ani za wcześnie, ani po wyznaczonej godzinie wizyty u specjalisty.

26.02.2020
null

Wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet - peptydowa terapia skóry za 700 zł

Dzień Kobiet już blisko 😀

Z tej okazji proponujemy zabieg peptydowej terapii skóry preparatem Aquashine BTX z w cenie 700 zł. Zawarty w preparacie ✅kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga stopniowe uwalnianie się peptydów, co przedłuża ich działanie.
Zalety tej procedury: ✅wyjątkowo skuteczna odbudowa, regeneracja i nawilżenie
✅wygładzenie przez rozluźnienie ✅wielopoziomowe działanie preparatu

Możecie zrobić prezent sobie lub bliskiej osobie 😀

Pamiętajcie, że można wykupić u nas również bony podarunkowe na dowolną kwotę‼️ Cena promocyjna obowiązuje do 8 marca 2020r. ☎️600 006 913

31.01.2020
null

Świetny pomysł na Walentynki w tym roku - Konturowanie i nawilżanie ust

Zrób prezent na Walentynki❤️ Z okazji Święta Zakochanych proponujemy zabieg konturowania i nawilżania ust ? w cenie 700 zł‼️
Zachęcamy do zrobienia prezentu swoim bliskim lub sobie samemu?. Możecie wykupić u nas również bon podarunkowy na dowolną kwotę – wspaniały pomysł na prezent. Czytaj więcej o zabiegu tutaj.
Nasza oferta promocyjna obowiązuje do 14 lutego 2020r. ☎️600 006 913.

30.01.2020
null

Endokrynolog i ginekolog Agnieszka Stasiuk (Rak) dołączyła do naszego Zespołu

Witamy w naszym Zespole ?‍⚕️Panią doktor Agnieszkę Stasiuk (Rak)endokrynologa i ginekologa. Dr Stasiuk mówi o sobie: “Moją dewizą jest holistyczne podeście do pacjenta, przyjazna atmosfera w trakcie wizyty i kompleksowy plan działania.
Obszar moich zainteresowań jako ginekologa to przede wszystkim perinatologia, czyli wszystko co jest związane z przebiegiem ciąży, także ciąży wysokiego ryzyka. Ponadto w pełnym zakresie wykonuję konsultacje ginekologiczne (niepłodność, antykoncepcja, endometrioza, mięśniakimacicy, guzyjajników, zapalenia, PCOS, nadmiernekrwawienia, menopauza).
Jako endokrynolog zajmuję się chorobami tarczycy (niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, zapalenia tarczycy, choroba Hashimoto), chorobami przysadki (hiperprolaktynemia, akromegalia, hiperkortyzolemia), chorobami nadnerczy (nadczynność, niedoczynność), chorobami przytarczyc (nadczynność, niedoczynność ), osteoporozą, otyłością, insulinoopornością, a także chorobami jajników (niewydolność, menopauza, zespół policystycznych jajników) i jąder (niepłodność męska, andrologia). Wykonuję USG tarczycy.”

Zapraszamy do rejestracji: ☎️ 600 006 913

08.01.2020
null

Pani Dorota dołączyła do naszego Zespołu

Serdecznie witamy w Nowym Roku w nowym składzie. Do naszego zespołu dołączyła Pani Dorota Szymecka. Pani Dorota jest pielęgniarką i będzie nam pomagać i wspierać nas przy każdym zabiegu?

Zapraszamy do rejestracji zabiegów pod numerem ☎️600 006 913.

28.11.2019
null

lek. Karolina Mohr zaprasza na konsultacje dermatologiczne

Powitajcie naszego nowego dermatologa – ?‍⚕️lek. Karolina Mohr. Pani doktor kończy specjalizację na Oddziale Dermatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku.
Doktor Karolina zaprasza do nas na ✅konsultacje dermatologiczne. Leczy choroby skóry, włosów i paznokci oraz wykonuje ✅badania dermoskopowe u osób dorosłych. Pamiętajcie, że ?‍⚕️Dr Mohr zajmuje się także ✅medycyną estetyczną, w szczególności pasjonują ją ✅medyczne peelingi chemiczne.

Zapraszamy do rejestracji wizyt ☎️600 006 913

25.11.2019
null

Neurolog - doktor Anna Kolibska dołączyła do naszego Zespołu

Pani doktor Anna Kolibska, specjalista neurolog, właśnie dołączyła do naszego Zespołu i zaprasza Was na wizyty już od 4 grudnia. Bardzo nam miło przywitać Panią Doktor w naszym gronie?

?‍⚕️Doktor Anna mówi o sobie:
“Jestem neurologiem z doświadczeniem pracy na Oddziale Udarowym i Neurologicznym, pełnię również dyżury w ramach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
W Wyspie Medycyny Przyjaznej udzielę Wam konsultacji w ramach ✅profilaktyki, ✅diagnostyki i ✅leczenia chorób neurologicznych. W pracy zawodowej ważne jest dla mnie kompleksowe podejście❗️ do Pacjenta oraz ustalenie indywidualnego planu leczenia❗️ W kręgu moich zainteresowań leżą: ✅bóle i zawroty głowy, ✅choroby naczyniowe mózgu, ✅choroby demielinizacyjne, ✅padaczka, ✅choroby otępienne i zwyrodnieniowe ośrodkowego układu nerwowego.”

Zapraszamy do rejestracji pod numerem ☎️600 006 913.

15.10.2019
null

KOREKTA POWIEK GÓRNYCH

Zawód lekarza wymaga ciągłego szkolenia i udoskonalenia swojego warsztatu. Dlatego dr Rak wziął ostatnio udział w szkoleniu z plastyki powiek w Poznaniu. Szkolenie poprowadziła Pani doktor – uznany ekspert w dziedzinie okuloplastyki – dr Anna Bilikiewicz-Pawelec. Cenna wiedza i doświadczenie przekazane naszemu chirurgowi pozwolą wykonywać zabiegi blefaroplastyki z jeszcze większą precyzją.
W naszej Klinice Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę przed i po zabiegu. W pierwszej kolejności zapraszamy zainteresowanych na wizytę kwalifikującą, podczas której zbierany jest szczegółowy wywiad lekarski. Następnie wyznaczany jest termin operacji. Zarówno po plastyce powiek, jak i po innych procedurach wykonywanych w Wyspie Medycyny Przyjaznej wszyscy Pacjenci mogą liczyć na troskliwą opiekę po zabiegu: wizyty kontrolne i dostępność lekarza do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania ze strony osób operowanych.

Zapraszamy do rejestracji wizyt kwalifikujących pod numerem: 600 006 913.

07.08.2019
null

Nowy dermatolog i wenerolog w naszym zespole - lek. Aleksandra Okuniewska

Chcielibyśmy Wam przedstawić nowego członka naszego zespołu – Panią doktor Aleksandrę Okuniewską. Doktor Okuniewska jest specjalistką dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Jest znana ze wspaniałego kontaktu z pacjentami, wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, prowadzi również wiele badań naukowo-klinicznych.
Doktor Aleksandra specjalizuje się w chorobach: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, wszystkie rodzaje trądziku i choroby weneryczne. Nasza nowa specjalistka wykonuje dermoskopową ocenę zmian skórnych i badania mikologiczne. Pani Doktor leczy dorosłych, dzieci i niemowlęta.

Lato już się kończy. Dr Okuniewska zaprasza na badania dermoskopowe skóry w celu oceny zmian powstałych na skutek opalania się.
Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja: +48 600 006 913.

05.07.2019
null

Nasz ginekolog na Kongresie w Berlinie

Nasz ginekolog, dr n. med. Marcin Śniadecki właśnie wrócił ze szkolenia z USG piersi, które odbywało się w Berlinie w ramach 39-go Kongresu Niemieckiego Towarzystwa Senologii. I jak widać na drugim zdjęci, już się zanurzył w wir pracy. Z nowym zapałem i wiedzą? Zapraszamy do doktora Śniadeckiego na USG piersi, jak również na klasyczne badanie ginekologiczne. Rejestracja wizyt: 600 006 913.