Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące

Na zdjęciu (materiał własny dr n. med. Piotr Rak) widoczny jest przykład efektu liftingu twarzy nićmi Aptos: Excellence Visage Ha z kwasem hialuronowym oraz Light Lift Thread. Górne zdjęcie przedstawia stan przed zabiegiem. Na dolnym zdjęciu widać pacjentkę po zabiegu wszczepienia nici.

Firma APTOS

Firma APTOS to jedyna firma, gdzie pomysłodawca, twórca i właściciel firmy to ta sama osoba – specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej – dr Marlen Sulamanidze. Wraz z rozwojem firmy do grona twórców dołączyli dwaj jego synowie George i Constantin Sulamanidze.

Gruzińska firma APTOS istnieje w świadomości lekarzy jako bezinwazyjne metody liftingu nićmi. Przywracaniem piękna zajmuje się od 1996 roku w ponad 50 krajach na całym świecie. Jej metodom zaufało ponad 10 000 lekarzy, którzy doskonalą swoje umiejętności na szkoleniach stacjonarnych jak i wykorzystując narzędzie edukacyjne jakim jest aptosvideo.com.

Zgodnie ze swoją misją, firma APTOS tworzy i dostarcza rozwiązania i metody odnowy piękna dla każdego wieku, płci i kultury. APTOS to obietnica najlepszych metod i produktów do długoterminowej odbudowy piękna. Każdy produkt to doskonały efekt!

Metody APTOS to nie tylko nici – to kombinacja plastycznej nici i wartości intelektualnej przy jej implementacji.

Produkty APTOS zostały usystematyzowane w 4 kategoriach:

  1. Metoda konturowania twarzy
  2. Metoda wzmacniania twarzy i ciała
  3. Metoda konturowania ciała
  4. Metody specjalne

Każda z tych metod zawiera nici dedykowane do procedury uniwersalnej jak i do metody wyboru.

Poniżej przedstawiamy Państwu krótką charakterystykę metod, podążając za nową misją APTOS:

„Because your beauty is our duty!”