OFERTA

CHIRURG GDAŃSK CENTRUM - WYSPA SPICHRZÓW - KONSULTACJE I ZABIEGI

CHIRURGIA

Doświadczeni chirurdzy – specjaliści chirurgii ogólnej i onkologicznej – wykonują w naszej klinice różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne, np. wycinanie zmian skórnych (zmiany barwnikowe, włókniaki, tłuszczaki, zmiany nowotworowe skóry), plastyka opadających powiek. Zabiegi wykonywane są w odpowiednio wyposażonej sali operacyjnej przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Po zabiegu gwarantujemy opiekę pooperacyjną, składającą się z kilku wizyt kontrolnych, zmiany opatrunków oraz usunięcie szwów i interpretacja wyników badań histo-patologicznych.
Nasza klinika jest partnerem laboratorium SYNEVO. Dzięki temu wszystkie preparaty trafiają niezwłocznie do laboratorium, gdzie poddawane są badaniu histopatologicznemu. Po otrzymaniu wyniku badania nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaprosi na wizytę z lekarzem prowadzącym w celu wydania i omówienia wyników.

Zabiegi chirurgiczne wykonywane są po konsultacji lekarskiej. Istnieje możliwość wykonania niektórych zabiegów chirurgicznych bezpośrednio po konsultacji lekarskiej, ale jedynie gdy lekarz będzie dysponował odpowiednią ilością czasu i gdy będzie dostępna aktualnie sala operacyjna.

R O D Z A J E   Z A B I E G Ó W
ZESPÓŁ CHIRURGÓW OGÓLNYCH I ONKOLOGICZNYCH

Piotr Rak – ZnanyLekarz.pl

Iwona Chruścicka – ZnanyLekarz.pl