OFERTA

CHIRURG GDAŃSK CENTRUM - WYSPA SPICHRZÓW - KONSULTACJE I ZABIEGI

CHIRURGIA

Doświadczeni chirurdzy – specjaliści chirurgii ogólnej i onkologicznej – wykonują w naszej klinice różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne, np. wycinanie zmian skórnych (zmiany barwnikowe, włókniaki, tłuszczaki, zmiany nowotworowe skóry), plastyka opadających powiek. Zabiegi wykonywane są w odpowiednio wyposażonej sali operacyjnej przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Po zabiegu gwarantujemy opiekę pooperacyjną, składającą się z kilku wizyt kontrolnych, zmiany opatrunków oraz usunięcie szwów i interpretacja wyników badań histo-patologicznych.
Nasza klinika jest partnerem laboratorium SYNEVO. Dzięki temu wszystkie preparaty trafiają niezwłocznie do laboratorium, gdzie poddawane są badaniu histopatologicznemu. Po otrzymaniu wyniku badania nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i zaprosi na wizytę z lekarzem prowadzącym w celu wydania i omówienia wyników.
R O D Z A J E   Z A B I E G Ó W
ZESPÓŁ CHIRURGÓW OGÓLNYCH I ONKOLOGICZNYCH
Od 1 października 2020r. koszt porady lekarskiej wynosi 180 zł. Jeżeli w trakcie pierwszej konsultacji zostanie wykonany zabieg o wartości powyżej tej kwoty – opłata za poradę nie jest naliczana.