lek. Agnieszka Stasiuk (Rak)
specjalista ginekologii i endokrynologii

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia odbywałam też w GA Universitaet w Getyndze (Niemcy).
Praca lekarza jest moją pasją i życiowym powołaniem. Moją dewizą jest holistyczne podeście do pacjenta, przyjazna atmosfera w trakcie wizyty i kompleksowy plan działania.
Doświadczenie zawodowe w dziedzinie położnictwa i ginekologii zdobywałam w licznych ośrodkach na terenie kraju (Olsztyn, Gdańsk, Łódź, Warszawa, Elbląg, Kartuzy) i za granicą (Getynga, Wuerzburg).
Obszar moich zainteresowań to przede wszystkim perinatologia, czyli wszystko co jest związane z przebiegiem ciąży, także ciąży wysokiego ryzyka. Ponadto w pełnym zakresie wykonuję konsultacje ginekologiczne (niepłodność, antykoncepcja, endometrioza, mięśniaki macicy, guzy jajników, zapalenia, PCOS, nadmierne krwawienia, menopauza). Posiadam certyfikat usg-PTG.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, w 2019 roku ukończyłam specjalizację z endokrynologii w Klinice Ginekologii, Endokrynologii Ginekologicznej, Ginekologii Onkologicznej w Gdańsku , co umożliwia mi jeszcze szersze spojrzenie na Pacjenta. Zajmuję się chorobami tarczycy (niedoczynność, nadczynność, zapalenia, choroba Hashimoto), chorobami przysadki (hiperprolaktynemia, akromegalia, hiperkortyzolemia), chorobami nadnerczy (nadczynność, niedoczynność), chorobami przytarczyc (nadczynność, niedoczynność ), osteoporozą, otyłością, insulinoopornością, a także chorobami jajników (niewydolność, menopauza, zespół policystycznych jajników) i jąder (niepłodność męska, andrologia). Wykonuję USG tarczycy.

Agnieszka Stasiuk Endokrynolog Ginekolog Gdańsk