Metody konturowania twarzy nićmi liftingującymi Aptos

Metoda uniwersalna:

VISAGE EXCELLENCE

Visage Excellence to uniwersalne, rozpuszczalne nici z wielokierunkowymi wypustami. Każda sekwencja wypustów zlokalizowana jest w kierunku przeciwnym do poprzedniej. Specjalnie zaprojektowane wypusty po zaimplementowaniu powodują lepsze napięcie i podtrzymanie tkanek. To unikalne rozwiązanie zwiększające siłę uniesienia tkanek. Metoda Visage Excellence może być stosowana do liftingu i odmłodzenia twarzy i szyi. Efektywnie zaprojektowane nici liftingują miejsca zabiegowe dzięki prostej i nieinwazyjnej procedurze. Nici wprowadzane są pod skórę za pomocą tępo zakończonej kaniuli, która pozwala uniknąć dodatkowego krwawienia i obrzęku po zabiegu. Metoda Visage Excellence to łatwa i szybka metoda liftingu wymagająca jedynie minimalnego czasu rekonwalescencji.

Metody wyboru: 

LIGHT LIFT NEEDLE

Light Lift Needle to nici z dwukierunkowymi wypustami, umożliwiają w minimalnie inwazyjny i naturalny sposób podejść do zmian związanych ze starzeniem się tkanek miękkich. Nici implantowane są do podskórnej tkanki tłuszczowej. Występują w postaci nici rozpuszczalnych jak i nierozpuszczalnych. Light Lift Needle przymocowane są do podwójnej, obustronnie ostrej trójkątnej igły tnącej w środkowej jej części. W wersji Soft Light Lift Needle, nić jest przymocowana do końcówki podwójnej, obustronnie zakończonej łagodnym ostrzem wydrążonej igły. W wersji Blunt Light Needle, nić przymocowana jest do końcówki podwójnej, obustronnie tępo zakończonej kaniuli. Dzięki takiej strukturze lekarz może pokonać długi odcinek o nierównych konturach, np. obszar podżuchwowy czy uniesienie brwi, pozostając w tkance podskórnej, tworząc pętlę, bez konieczności całkowitego wykłuwania igły. Zapobiega to u pacjenta „zaciąganiu” skóry w punktach wyjścia. Taki lifting tkanek miękkich jest bardzo mocny i niezawodny. Wszystkie manipulacje wykonywane są bez nacięć skóry. Nowy kształt i kontur widoczne są natychmiast po zabiegu, a efekt utrwala się z upływem czasu.

LIGHT LIFT THREAD

Light Lift Thread to nici z dwukierunkowymi wypustami, które umożliwiają w nieinwazyjny i naturalny sposób podejść do zmian w tkankach miękkich związanych z wiekiem. Występują w postaci nici rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych. Osobliwością tej metody jest to, że podwójna igła ma jedno wspólne ostrze. Nici przymocowane są do końca igły, po wprowadzeniu na pożądaną głębokość igła jest rozdzielana na dwie części. W Light Lift Thread nić przymocowana jest do końca podwójnej, prostej, trójkątnej igły tnącej.

W wersji Soft Light Lift Thread, nić przymocowana jest do końcapodwójnej, prostej igły o łagodnym ostrzu. W wersji Blunt Light Lift Thread, nić przymocowana jest do końca podwójnej, prostej, tępo zakończonej kaniuli. Nowa konstrukcja igieł umożliwia lekarzowi wykonanie procedury unoszenia brwi, liftingu w okolicach kości policzkowych, linii żuchwy, podbródka, w sposób łatwiejszy i bardziej efektywny poprzez różne ścieżki dostępu do wybranych okolic. Okrągła, pusta w środku igła łączy w sobie elastyczność i wyjątkową wytrzymałość. Te cechy pozwalają lekarzowi lepiej kontrolować głębokość implantacji nici, minimalizować ucisk oraz traumatyzację tkanek.

LIGHT LIFT SPRING

Light Lift Spring to spiralnie nawinięte nici wokół ostro zakończonej igły. W wersji Soft Light Lift Spring, nić jest nawinięta wokół tępo zakończonej igły. Metoda ta dedykowana jest głównie do unoszenia kącików ust. Nitka uczestniczy w skurczu i rozkurczu mięśni mimicznych, nie zniekształcając wyrazu twarzy. Po zaimplantowaniu, wokół nici rozpoczyna się proces namnażania kolagenu, powstaje zdrowa, nowa skóra. Light Lift Spring występują w postaci nici rozpuszczalnych jak i nierozpuszczalnych.

LIGHT LIFT LINEA

Light Lift Linea – nić rozpuszczalna, ze specjalnie zaprojektowanymi, dwukierunkowymi wypustami, umożliwiająca lekki lifting i wzmocnienie tkanek miękkich. Linea Method to niechirurgiczna metoda stosowana do skutecznej korekty zmian na twarzy związanych z wiekiem. Implantacja nici do podskórnej tkani tłuszczowej odbywa się za pomocą tępo zakończonej kaniuli, przy miejscowym znieczuleniu. W tkankach wypusty rozchylają się stanowiąc dla nich strukturę wsparcia. Rezultat widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu, skóra staje się uniesiona, a tkanka tłuszczowa repozycjonowania.