OFERTA

POWIĘKSZANIE PENISA - KONSULTACJE I ZABIEGI

WYDŁUŻANIE I POGRUBIANIE CZŁONKA

Zabieg powiększenia penisa staje się coraz bardziej popularny. Mówiąc o powiększaniu członka przede wszystkim ma się na myśli pogrubienie go oraz zmianę kształtu (konturowanie) żołędzi.
Procedura polega na wypełnieniu trzonu członka oraz żołędzi materiałem wypełniającym. Tym materiałem jest kwas hialuronowy (zazwyczaj stosowany do wypełnienia ust lub innej części twarzy). Zabieg wykonuje się w warunkach ambulatoryjnych – oznacza to, że pacjent przychodzi i opuszcza klinikę tego samego dnia.
Pacjenci generalnie odbierają zabieg powiększenia penisa jako bezbolesny. Cała procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.
Efekty, których można się spodziewać po zabiegu to pogrubienie członka, powiększenie żołędzi oraz zwiększenie satysfakcji w życiu seksualnym obu partnerów.

Statystycznie, aż 90% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego prącia.

Wydłużanie prącia jest zabiegiem wykonywanym rzadko, gdyż polega ono na przecięciu więzadła wieszadłowego, które jest odpowiedzialne za stabilność narządu podczas wzwodu, a co za tym idzie także podczas współżycia. Przecięcie więzadła wiąże się z nienaturalną pozycją penisa w trakcie erekcji, który wówczas jest skierowany ku dołowi.
Odwrotnie od zabiegu wydłużania prącia, pogrubienie prącia jest najczęściej wykonywanym zabiegiem estetycznym.

Zabieg powiększenia obwodu prącia jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, który boryka się z nie odpowiadającą mu wielkością swojego przyrodzenia. W ofercie naszej Kliniki posiadamy metodę wykorzystującą kwas hialuronowy, za pomocą którego zwiększa się obwód prącia, a życie seksualne pacjenta może być bardziej satysfakcjonujące.

Możliwość dopasowania rodzaju zabiegu do swoich potrzeb daje absolutną gwarancję zadowolenia pacjenta i ogromny wzrost pewności siebie.
Dzięki nowoczesnym technikom i profesjonalizmowi najlepszych specjalistów od urologii estetycznej i regeneracyjnej, pracujących w naszej Klinice, jesteśmy w stanie zwiększyć obwód prącia pacjenta w bezpieczny i dokładny sposób.

Ostateczne efekty pogrubienia prącia widoczne są już po dwóch tygodniach i są to: wizualnie grubsze prącie, większa satysfakcja z życia seksualnego, stały efekt (w zależności od wybranego sposobu na pogrubienie prącia).

Należy pamiętać, że zabieg nie powiększa prącia na całe życie. Po około roku, maksymalnie dwóch latach, procedurę należy powtórzyć, aby utrzymać estetyczny i funkcjonalny efekt.

Konsultacja przed zabiegiem

200 zł

Zabieg powiększania członka

od 5000 zł

LEKARZE KONSULTUJĄCY I WYKONUJĄCY ZABIEGI POWIĘKSZANIA CZŁONKA