OFERTA

WENEROLOGIA

Choroby weneryczne to choroby przenoszone drogą płciową. Mogą być wywoływane przez bakterie, wirusy, grzyby lub pasożyty. Do zakażenia może dojść nie tylko przez kontakty seksualne.
W przypadku pojawienia się miejscowych zmian skórnych typu owrzodzenia, nadżerki, kłykciny kończyste lub wyciek z cewki moczowej lub niepokojących Państwa objawów, jak upławy, bóle podbrzusza, pieczenie, ból przy oddawaniu moczu, bóle okolic intymnych, zaburzenia cyklu miesiączkowego, powinni Państwo zgłosić się do lekarza.

W klinice Wyspa Medycyny Przyjaznej mają Państwo możliwość skorzystania z konsultacji wenerologicznej w krótkim terminie. Choroby weneryczne wbrew pozorom są coraz częściej spotykane. Pacjenci bardzo często ukrywają fakt choroby, albo nie są świadomi jej objawów. Nasi lekarze specjaliści rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości, skutecznie zdiagnozują i wyleczą.

Choroby weneryczne to wciąż wstydliwy problem. Diagnozujemy i leczymy profesjonalnie z zachowaniem pełnej dyskrecji: zarówno konsultacje, jak i wszystkie niezbędne badania wykonają Państwo w naszej Klinice bez konieczności stania w krępujących kolejkach licznych ośrodków medycznych.
Jeżeli mieli Państwo przypadkowe, ryzykowne kontakty seksualne, prosimy zgłosić się do nas.

W naszej Klinice istnieje również możliwość pobrania krwi i wymazów do badań laboratoryjnych, serologicznych oraz konsultacji ginekologicznej i chirurgicznej w trakcie jednej wizyty.

Konsultacja wenerologiczna

180 zł

Koszt porady lekarskiej wynosi 160 zł. Jeżeli w trakcie pierwszej konsultacji zostanie wykonany zabieg o wartości powyżej tej kwoty – opłata za poradę nie jest naliczana.