Wiktoria Niedzielska-Galant
psycholog kliniczny, psychoterapia zaburzeń nerwicowych, psychoterapia uzależnień

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie, w czasie studiów otrzymałam Stypendium Twórcze Rektora Uniwersytetu SWPS za badania z zakresu psychologii poznawczej. Doskonaliłam i rozwijałam swój warsztat pracy poprzez udział w wielu warsztatach, szkoleniach i superwizjach m.in. Uniwersytet Warszawski Wydział Psychologii – psychologia coachingu, mediator – kurs kwalifikacyjny, psychologia bólu – Uniwersytet SWPS, Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – pomoc psychologiczna.

Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym zdobywałam przez ostatnie 15 lat w pracy z ludźmi, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie – pełniąc funkcję psychologa terapeuty w m.in.: Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Szczecinie, Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień w Gdańsku i Pruszkowie.
Od lat współpracuję z innymi psychologami, terapeutami organizując międzynarodowe konferencje i warsztaty m.in. Międzynarodowa Konferencja EDUKACJA-INNOWACJA (2015-2018), European Institute for Outdoor Adventure Education.

Współpracowałam z wieloma uczelniami wyższymi w Gdańsku i Szczecinie – opracowując i prowadząc warsztaty dla studentów oraz kadry uczelni z zakresu m.in.:
– psychologii rozwojowej
– psychologii społecznej
– psychologii klinicznej
– psychologii mediacji i negocjacji

Od lat szkolę też dyrektorów szkół i nauczycieli z zakresu wiedzy na temat psychologii relacji, psychologii konfliktu oraz metod wychowawczych.

Ze względu na dotychczasowe doświadczenie i wiedzę występowałam w roli eksperta na antenach ogólnopolskich i lokalnych (TVN,TVN24, TVP Szczecin, Radio Gdańsk, Radio Szczecin, Polskie Radio).

Obszar zainteresowań zawodowych – moja praca jest moją pasją: psychologia relacji, psychologia konfliktu, zaburzenia nerwicowe, depresja, obniżony nastrój, brak motywacji, brak pewności siebie, rozwiązywanie konfliktów, psychologia młodzieży i młodych dorosłych, psychologia bólu, psychologia sportu.