Metody wzmacniania twarzy i ciała

Metoda Uniwersalna:

NANO EXCELLENCE

Nano Excellence – nić rozpuszczalna ze specjalnie zaprojektowanymi wypustami. Wypusty ustawione są naprzeciwko siebie, każdy kolejny wypust usytuowany jest w kierunku przeciwnym do poprzedniego, co pozwala na lepsze mocowanie i grupowanie podskórne tkanek na każdym mikroskopijnym odcinku nici. Nici wprowadzane są w podskórną warstwę tłuszczową za pomocą wydrążonej, tępo zakończonej igły. Specjalnie zaprojektowana, elastyczna igła łatwo przenika przez warstwy podskórne, co ogranicza dodatkowe krwawienie i obrzęki po zabiegu. Metoda Excellence dedykowana jest do korygowania małych obszarów twarzy i szyi.

Metody wyboru:

NANO SPRING

Nano Spring – nić rozpuszczalna, spiralnie owinięta wokół wydrążonej, tępo zakończonej igły. Metoda ta dedykowana jest do korekty drobnych zmarszczek mimicznych. Po zaimplantowaniu nić nigdy nie migruje do stref bocznych i utrzymuje elastyczność. Zmarszczki znikają, a nowy wygląd jest całkowicie naturalny. Procedura jest łatwa i szybka, praktycznie bez okresu rekonwalescencji dla pacjenta.

NANO VITIS

Nano Vitis – nić rozpuszczalna z monofilamentu, bez wypustów, podwójnie skręcona. Nić umieszczona jest w tępo zakończonej kaniuli. Po implantacji zaczyna się rozkręcać, zwiększa swoją objętość przez co wypełnia miejsce implantacji, tak jak wypełniacz. Powierzchnia skóry ulega wyrównaniu i jest wyraźnie gładsza. Maksymalny efekt uzyskuje się w ciągu 1-1,5 miesiąca po zabiegu i utrzymuje się przez 1,5 do 2 lat.

Metoda ta dedykowana jest do rewitalizacji i wzmacniania różnych części twarzy, szyi i ciała.