AKTUALNOŚCI

08.01.2020
null

Pani Dorota dołączyła do naszego Zespołu

Serdecznie witamy w Nowym Roku w nowym składzie. Do naszego zespołu dołączyła Pani Dorota Szymecka. Pani Dorota jest pielęgniarką i będzie nam pomagać i wspierać nas przy każdym zabiegu😀

Zapraszamy do rejestracji zabiegów pod numerem ☎️600 006 913.

23.12.2019
null

Wesołych Świąt

Pragniemy złożyć Wszystkim zaglądającym na naszą stronę najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wam dużo zdrowia i sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Pamiętajcie, że możecie na nas zawsze liczyć.

Zespół Klinki Wyspa Medycyny Przyjaznej

29.11.2019
null

Radiofrekwencja mikroigłowa VIVACE

Zapraszamy na zabiegi MIKROIGŁOWEJ RADIOFREKWENCJI aparatem VIVACE. Jest to bardzo skuteczna procedura i z tego powodu popularna.
Koszt zabiegu w ramach trwającej przez te dwa dni akcji promocyjnej wynosi 750 zł (cena rynkowa procedury sięga nawet do 1200 zł).

Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

Zapraszamy do rejestracji zabiegów pod numerem ☎️600 006 913.

28.11.2019
null

lek. Karolina Mohr zaprasza na konsultacje dermatologiczne

Powitajcie naszego nowego dermatologa – 👩‍⚕️lek. Karolina Mohr. Pani doktor kończy specjalizację na Oddziale Dermatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku.
Doktor Karolina zaprasza do nas na ✅konsultacje dermatologiczne. Leczy choroby skóry, włosów i paznokci oraz wykonuje ✅badania dermoskopowe u osób dorosłych. Pamiętajcie, że 👩‍⚕️Dr Mohr zajmuje się także ✅medycyną estetyczną, w szczególności pasjonują ją ✅medyczne peelingi chemiczne.

Zapraszamy do rejestracji wizyt ☎️600 006 913

25.11.2019
null

Neurolog - doktor Anna Kolibska dołączyła do naszego Zespołu

Pani doktor Anna Kolibska, specjalista neurolog, właśnie dołączyła do naszego Zespołu i zaprasza Was na wizyty już od 4 grudnia. Bardzo nam miło przywitać Panią Doktor w naszym gronie😀

👩‍⚕️Doktor Anna mówi o sobie:
“Jestem neurologiem z doświadczeniem pracy na Oddziale Udarowym i Neurologicznym, pełnię również dyżury w ramach Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
W Wyspie Medycyny Przyjaznej udzielę Wam konsultacji w ramach ✅profilaktyki, ✅diagnostyki i ✅leczenia chorób neurologicznych. W pracy zawodowej ważne jest dla mnie kompleksowe podejście❗️ do Pacjenta oraz ustalenie indywidualnego planu leczenia❗️ W kręgu moich zainteresowań leżą: ✅bóle i zawroty głowy, ✅choroby naczyniowe mózgu, ✅choroby demielinizacyjne, ✅padaczka, ✅choroby otępienne i zwyrodnieniowe ośrodkowego układu nerwowego.”

Zapraszamy do rejestracji pod numerem ☎️600 006 913.

12.11.2019
null

Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje

Nasi lekarze są zawsze na bieżąco z najnowszymi technikami i procedurami w swoich dziedzinach. Kilka dni temu dr Iwona Chruścicka, chirurg ogólny i onkologiczny, uczestniczyła w warsztatach chirurgicznych z rekonstrukcji piersi. Szkolenie poprowadzili wybitni specjaliści: prof. dr hab. Zbigniew Nowecki wraz z prof. Ralfem Ohlingerem. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współudziale Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Zapraszamy do rejestracji wizyt u dr Chruścickiej i innych lekarzy naszej Kliniki: 600 006 913.

31.10.2019
null

LASER CO2 - RESURFACING - TWARZ / CIAŁO - 950 zł

Zapraszamy na laserowe odmładzanie twarzy i ciała!

Jesień to dobry okres na zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. Do każdej procedury do końca listopada oferujemy opatrunek biologiczny z osocza bogatopłytkowego gratis.
Efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera CO2 to między innymi:

– odmłodzenie skóry
– wygładzenie zmarszczek
– likwidacja blizn
– likwidacja rozszerzonych porów i różnego rodzaju przebarwień

Zapraszamy do rejestracji: 600 006 913.

15.10.2019
null

KOREKTA POWIEK GÓRNYCH

Zawód lekarza wymaga ciągłego szkolenia i udoskonalenia swojego warsztatu. Dlatego dr Rak wziął ostatnio udział w szkoleniu z plastyki powiek w Poznaniu. Szkolenie poprowadziła Pani doktor – uznany ekspert w dziedzinie okuloplastyki – dr Anna Bilikiewicz-Pawelec. Cenna wiedza i doświadczenie przekazane naszemu chirurgowi pozwolą wykonywać zabiegi blefaroplastyki z jeszcze większą precyzją.
W naszej Klinice Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę przed i po zabiegu. W pierwszej kolejności zapraszamy zainteresowanych na wizytę kwalifikującą, podczas której zbierany jest szczegółowy wywiad lekarski. Następnie wyznaczany jest termin operacji. Zarówno po plastyce powiek, jak i po innych procedurach wykonywanych w Wyspie Medycyny Przyjaznej wszyscy Pacjenci mogą liczyć na troskliwą opiekę po zabiegu: wizyty kontrolne i dostępność lekarza do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania ze strony osób operowanych.

Zapraszamy do rejestracji wizyt kwalifikujących pod numerem: 600 006 913.

1.10.2019
null

DR PIOTR RAK WYKŁADOWCĄ NA ŚWIATOWYM KONGRESIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Krótkie sprawozdanie z weekendu – a minął bardzo intensywnie. Dr Piotr Rak wziął między innymi udział w XXII Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej zarówno jako wykładowca, jak i słuchacz. Uczestnicy Kongresu mieli okazję wysłuchać wykładu dr Raka na temat aspektów psychologiczno – prawnych tzw. pacjenta roszczeniowego. Ponadto dr Rak poprowadził warsztat z opracowania okolicy oczu. Wszystkie wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających Kongres.

19.09.2019
null

ZBADAJ SKÓRĘ PO WAKACYJNYM OPALANIU SIĘ!

Nasi dermatolodzy czekają na Was❗️

Lato się skończyło, wróciliśmy z urlopów, na których intensywnie opalaliśmy się☀️. W naszej ocenie skóra wygląda bosko ale w ocenie dermatologa już może nie koniecznie 😉 Opalanie się może być szkodliwe❗️
Jak co roku rozpoczynamy akcję badania skóry: „Zbadaj skórę po wakacyjnym opalaniu się”.

Przyjdź do nas jeśli:
– opalałeś się tego lata⁉️
– stwierdzasz pojawienie się nowych zmian skórnych (pieprzyki, plamy, krostki, przebarwienia)⁉️
– zmienił się kształt i kolor wcześniej istniejących zmian ⁉️

Nasi dermatolodzy są dyspozycyjni i czekają na Was! Wizyta polega na ✅dokładnym badaniu stanu skóry z użyciem specjalnego urządzenia – ❗️dermatoskopu oraz ✅wydaniu zaleceń. W przypadku, jeśli dermatolog stwierdzi konieczność dalszego diagnozowania lub leczenia – ✅mamy do dyspozycji w Klinice w tym samym czasie chirurga, który dokona biopsji lub wycięcia niepokojącej zmiany. ( 👩‍⚕️👨‍⚕️Zespół Diagnostyki i Leczenia Nowotworów Skóry: http://www.wyspamedycynyprzyjaznej.pl/).

Zarejestruj się już teraz: ☎️600 006 913.

04-15.09.2019
null

URLOP W DNIACH OD 4 DO 15 WRZEŚNIA

Chcielibyśmy poinformować, że w dniach od 4 do 15 września Klinika będzie zamknięta. W tych dniach będziemy na urlopie. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia!

24.08.2019
null

Botoks w cenie 775 zł - do 3 września 2019

Botoks na 3 okolice: lwia zmarszczka, kurze łapki i zmarszczki poziome czoła: 775 zł. Tylko do 3 września 2019r.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

07.08.2019
null

Nowy dermatolog i wenerolog w naszym zespole - lek. Aleksandra Okuniewska

Chcielibyśmy Wam przedstawić nowego członka naszego zespołu – Panią doktor Aleksandrę Okuniewską. Doktor Okuniewska jest specjalistką dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Jest znana ze wspaniałego kontaktu z pacjentami, wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, prowadzi również wiele badań naukowo-klinicznych.
Doktor Aleksandra specjalizuje się w chorobach: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, wszystkie rodzaje trądziku i choroby weneryczne. Nasza nowa specjalistka wykonuje dermoskopową ocenę zmian skórnych i badania mikologiczne. Pani Doktor leczy dorosłych, dzieci i niemowlęta.

Lato już się kończy. Dr Okuniewska zaprasza na badania dermoskopowe skóry w celu oceny zmian powstałych na skutek opalania się.
Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja: +48 600 006 913.

31.07.2019
null

6.08. - 8.08.2019 - MIKROIGŁOWA RADIOFREKWENCJA W CENIE 750 zł

Zapraszamy na zabiegi MIKROIGŁOWEJ RADIOFREKWENCJI aparatem VIVACE. Jest to bardzo skuteczna procedura i z tego powodu popularna.
Koszt zabiegu w ramach trwającej przez te kilka dni akcji promocyjnej wynosi 750 zł (cena rynkowa procedury sięga nawet do 1200 zł).

Więcej szczegółów i wideo z zabiegu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

11.07.2019
null

Dr Piotr Rak został BRAND AMBASSADORem firmy APTOS

Dr Rak wrócił właśnie w Tbilisi, gdzie odbywał szkolenie dla międzynarodowych trenerów w siedzibie producenta nici APTOS. Jesteśmy niezmiernie dumni, że APTOS nominowała naszego lekarza na BRAND AMBASSADORa produktu.
Nici to jedna z najskuteczniejszych procedur, jeżeli chodzi o lifting twarzy i szyi. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się przez długi okres czasu. Zapraszamy na konsultacje i zabiegi liftingujące bez użycia skalpela. Więcej o samych niciach APTOS przeczytacie tutaj.

Rejestracja: +48 600 006 913.

05.07.2019
null

Nasz ginekolog na Kongresie w Berlinie

Nasz ginekolog, dr n. med. Marcin Śniadecki właśnie wrócił ze szkolenia z USG piersi, które odbywało się w Berlinie w ramach 39-go Kongresu Niemieckiego Towarzystwa Senologii. I jak widać na drugim zdjęci, już się zanurzył w wir pracy. Z nowym zapałem i wiedzą😊 Zapraszamy do doktora Śniadeckiego na USG piersi, jak również na klasyczne badanie ginekologiczne. Rejestracja wizyt: 600 006 913.

26.06.2019
null

WYKLUCZ CZERNIAKA

Lato trwa na całego! Nawet jeśli nie wygrzewamy się na słońcu na plaży, to i tak jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Ekspozycja na intensywne słońce może skutkować pojawieniem się niebezpiecznych dla zdrowia zmian skórnych, w tym czerniaka i raka podstawnokomórkowego.
Żeby nie przeoczyć tak poważnej choroby, zapraszamy na kontrolne badania dermatologiczne.
Wizyta lekarska polega na dokładnym obejrzeniu skóry całego ciała przy pomocy specjalnego urządzenia – dermatoskopu, wydaniu odpowiednich zaleceń, a w przypadku konieczności leczenia chirurgicznego możemy zaproponować zabieg w tym samym dniu.
Wielospecjalistyczny zespół leczenia i diagnostyki nowotworów skóry czeka na Ciebie. W skład zespołu wchodzą: dr n. med. Piotr Rak, dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska, dr n. med. Iwona Chruścicka.

Koszt wizyty: 150 zł.

Rejestracja: +48 600 006 913.

25.06.2019
null

SINIAKI POD OCZAMI? DOLINA ŁEZ?

„SINIAKI POD OCZAMI”? „DOLINA ŁEZ”?

PRZESZCZEP WŁASNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ!Czytaj więcej

Według nas nie ma bardziej skutecznej metody leczenia.
Tkanka tłuszczowa posiada komórki z wielkim potencjałem odmładzającym: mezenchymalne, macierzyste oraz różnorakie czynniki wzrostu.
Specjalnie przygotowana przez chirurga zawiesina komórkowa jest wszczepiana w docelowe okolice naszej twarzy i ciała.

Efekty:
– likwidacja sińców pod oczami
– wygładzenie, rozświetlenie i nadanie sprężystości skórze
– spektakularny efekt odmładzający

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

06.06.2019
null

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH Z ZAOPATRZENIEM UBYTKU SKÓRY

Chcielibyśmy przypomnieć, że w naszej Klinice Wyspa Medycyny Przyjaznej przeprowadzamy zabiegi usuwania zmian skórnych z zaopatrzeniem ubytku skóry. Z fotorelacją z zabiegu i jego opisem mogą się Państwo zapoznać tutaj. Zabiegi chirurgiczne wykonują dr n. med. Piotr Rak oraz dr n. med. Iwona Chruścicka.

Rejestracja: +48 600 006 913.

04.06.2019
null

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Niekiedy pocenie się urasta do rangi problemu, sprawiając nam duże niedogodności. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów leczenia nadmiernej potliwości jest terapia botulinotoksyną. Polega ona na wykonaniu drobnych zastrzyków w nadmiernie pocącej się okolicy. Wyniki leczenia są zauważalne już po 7-10 dniach, a efekty utrzymują się do ok. 6-10 mies.

Najczęściej wymienianymi przez pacjentów okolicami, których dotyczy nadpotliwość są dłonie, stopy, czoło oraz pachy.

Więcej o leczeniu znajdą Państwo tutaj.

Celem określenia wskazań do leczenia zapraszamy na wizytę lekarską, gdzie uzyskacie wyczerpującą informację dot. przebiegu procedury.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

27.05.2019
null

NASI LEKARZE UDZIELAJĄ SIĘ SPOŁECZNIE I PROFESJONALNIE

Lekarz naszej kliniki dr. n med. Iwona Chruścicka, specjalistka chirurgii ogólnej i onkologicznej, wygłosiła wykład na temat wczesnego wykrywania i chirurgicznego leczenia raka piersi.
25 maja 2019r. odbyła się akcja wspólnego szycia poduszek w kształcie serca, które stosowane są w rehabilitacji pacjentek po chirurgicznym leczeniu raka piersi.
Wydarzenie łączyło kobiety po leczeniu raka piersi i wszystkich chętnych pragnących wesprzeć koleżanki szyjąc dla nich specjalne poduszki.
Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Gdańskie Stowarzyszenie Kobiet Amazonki i Organizację Pożytku Publicznego Qumple. Akcja odbyła się w ramach festynu rodzinnego w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na konsultacje u dr Iwony Chruścickiej do naszej Kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej.

Rejestracja: +48 600 006 913.

20.05.2019
null

21.05. - 23.05.2019 - MIKROIGŁOWA RADIOFREKWENCJA W CENIE 750 zł

Zapraszamy na zabiegi MIKROIGŁOWEJ RADIOFREKWENCJI aparatem VIVACE. Jest to bardzo skuteczna procedura i z tego powodu popularna.
Koszt zabiegu w ramach trwającej przez te kilka dni akcji promocyjnej wynosi 750 zł (cena rynkowa procedury sięga nawet do 1200 zł).

Więcej szczegółów i wideo z zabiegu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

14.05.2019
null

3 BADANIA NA 1 WIZYCIE Z OKAZJI DNIA MATKI

DZIEŃ MATKI – ZRÓB PREZENT!
JEDNA WIZYTA – TRZY BADANIA: KONSULTACJA GINEKOLOGICZNA + USG DOPOCHWOWE + USG PIERSI
BADANIE WYKONUJE SPECJALISTA-GINEKOLOG: DR N. MED. MARCIN ŚNIADECKI
KOSZT: 250 ZŁ
CZAS TRWANIA WIZYTY: 45 MINUT

W trakcie wizyty doktor M. Śniadecki zbiera wywiad i ukierunkowuje badanie ginekologiczne, pobiera rozmaz cytologiczny. Przeprowadza także badanie ultrasonograficzne (USG) przez pochwę (tzw. transwaginalne) za pomocą nowoczesnego aparatu diagnostycznego Samsung HM70A.
Badanie USG-TV jest mało inwazyjne i bezbolesne. Pozwala ocenić narządy znajdujące się w miednicy kobiety – trzon i szyjkę macicy, pochwę, jajowody, jajniki. Po badaniu lekarz opisuje i omawia wyniki oraz wskazuje na zalecenia, które należy wykonać. Pamiętajcie, że w Klinice istnieje punkt pobrań krwi do zleconych badań.
Wizyta obejmuje również USG piersi – co jest kluczowym elementem badania ginekologicznego i rutynowego dbania o własne zdrowie.

24.04.2019
null

27.04. - 08.05.2019 - PEELING WĘGLOWY W CENIE 500 ZŁ

Zapraszamy na innowacyjny i bardzo modny zabieg będący obecnie hitem w Hollywood. Mowa o PEELINGU WĘGLOWYM z zastosowaniem lasera Fotona.
Efektami są oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, likwidacja zaskórników, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu i komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wzmożonego łojotoku.
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Koszt zabiegu w okresie od 27 kwietnia do 8 maja wynosi 500 zł.

Więcej szczegółów i wideo z zabiegu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

18.04.2019
null

Wesołych Świąt

Nasze serdeczne Świąteczne Życzenia! Zespół Wyspy Medycyny Przyjaznej życzy Wam dużo zdrowia, radości, dobrej energii i świątecznego nastroju. Nasz świąteczny żółty ptaszek czeka, aby Was ugościć! Zapraszamy!

11.04.2019
null

CHOROBY SKÓRY DZIECI I DOROSŁYCH - KONSULTACJE I LECZENIE

W Klinice WYSPA MEDYCYNY PRZYJAZNEJ konsultujemy i leczymy pełny zakres chorób i nowotworów skóry, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
Wyróżniamy się tym, że pacjent od pierwszej wizyty jest badany i leczony poprzez wielospecjalistyczny zespół – każdy Wasz przypadek zostanie skonsultowany w tym samym czasie przez lekarzy różnych specjalności: dermatologa, chirurga, onkologa.
Robimy to dla Was, abyście nie spędzali swojego drogocennego czasu na licznych wizytach u różnych lekarzy, dojazdy i stanie w kolejkach. Pamiętajcie, ze w klinice funkcjonuje codziennie punkt pobrań krwi do badań laboratoryjnych, a to oznacza, że możecie zrobić badania o dowolnej porze.

Pani dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska jest również specjalistką wenerologii. Możecie liczyć na diagnozę i leczenie schorzeń wenerycznych z zachowaniem najwyższej dyskrecji, poufności i profesjonalizmu. Leczenie i niezbędne badanie mogą być wykonane w czasie pierwszej wizyty.

Zapraszamy do rejestracji wizyt: 600 006 913.

01.04.2019
null

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH - 3000 zł

W kwietniu zapraszamy na zabiegi plastyki powiek górnych w cenie tylko 3000 zł. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Piotr Rak, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty i zapoznania się ze szczegółami zabiegu tutaj. Zapraszamy do rejestracji wizyt: +48 600 006 913.

21.03.2019
null

PIERWSZA ROCZNICA DZIAŁALNOŚCI KLINIKI

MAMY ROCZEK!
Uroczysty moment na urodzinową refleksję, podsumowania i doświadczenie zwykłej radości związanej z tym wydarzeniem. Wbrew dużym wątpliwościom i obawom, które towarzyszą rozpoczęciu nowego przedsięwzięcia, szybko rozwijamy się, gromadzimy coraz więcej nowych zadowolonych pacjentek i pacjentów. Myślimy, że możemy być dumni z naszych osiągnięć w pierwszym roku istnienia Kliniki.
Z tego tytułu mamy dla Was niespodziankę w postaci nowych wspaniałych zabiegów, o których powiemy już niebawem.

14.03.2019
null

POBIERANIE KRWI BEZ KOLEJKI

Gdańszczanki i Gdańszczanie!
Już jesteście przyzwyczajeni do sklepów na parterze Waszych domów. Czas przyzwyczaić się do nowej wygody – PUNKT POBRAŃ KRWI, do którego możecie przyjść po sąsiedzku, nawet w piżamie i kapciach. Jesteśmy dla Was otwarci codziennie.
Pobieranie krwi bez kolejki z wynikami online tego samego dnia. Pełen zakres badań.

Rejestracja: 600 006 913.

08.03.2019
null

JESTEŚCIE JAK PRZEBIŚNIEG W TYM CZĘSTO SZARYM OTOCZENIU

Szanowne Panie,

pozwólcie nam złożyć sobie najlepsze i najszczersze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Wprawdzie pamiętamy i dbamy o Was na co dzień ale w ten wyjątkowy dzień szczególnie uroczyście i z dużą przyjemnością celebrujemy Wasze Święto. Życzymy Wam dużo wiosennej energii, słonecznego nastroju, pewności siebie i dużo zdrowia. Każda z Was jest jak wiosenny przebiśnieg, piękna w tym często surowym i szarym otoczeniu, za co Was podziwiamy i staramy się wspierać z całego serca każdego dnia, nie tylko w święta. I pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć!

dr n. med. Piotr Rak wraz z całym zespołem Kliniki

25.02.2019
null

POMYSŁ NA PREZENT Z OKAZJI DNIA KOBIET

Na pewno główkujecie, jaki prezent ufundować przyjaciółce, koleżance, matce, czy siostrze. Skorzystajcie z naszego pomysłu modelowania ust. Z okazji Dnia Kobiet oferujemy ten zabieg w wyjątkowo korzystnej cenie: 599 zł.

Zapraszamy do rejestracji wizyt dla bliskich: +48 600 006 913.

21.02.2019
null

KONSULTACJE WENEROLOGICZNE

KONSULTACJE WENEROLOGICZNE!

Specjalista wenerologii i dermatologii – dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska

W klinice Wyspa Medycyny Przyjaznej uruchomiliśmy konsultacje wenerologiczne. Choroby weneryczne wbrew pozorom są coraz częściej spotykane.
Pacjenci bardzo często ukrywają fakt choroby, albo nie są świadomi jej objawów. Dr Rustowska-Rogowska rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości, skutecznie zdiagnozuje i wyleczy.

Choroby weneryczne to wciąż wstydliwy problem. Diagnozujemy i leczymy profesjonalnie z zachowaniem pełnej dyskrecji: zarówno konsultacje, jak i wszystkie niezbędne badania wykonasz w naszej Klinice bez konieczności siedzenia w krępujących kolejkach licznych ośrodków medycznych.

Jeżeli miałeś przypadkowy, ryzykowny kontakt seksualny, zgłoś się i przebadaj u nas.

Oto co mówi pani doktor Rustowska – Rogowska o chorobach wenerycznych:

„To choroby przenoszone drogą płciową. Mogą być wywoływane przez bakterie, wirusy, grzyby lub pasożyty. Do zakażenia może dojść nie tylko przez kontakt seksualny.
W przypadku pojawienia się miejscowych zmian skórnych typu owrzodzenia, nadżerki, kłykciny kończyste lub wyciek z cewki moczowej lub niepokojących Cię objawów, jak upławy, bóle podbrzusza, pieczenie, ból przy oddawaniu moczu, bóle okolic intymnych, zaburzenia cyklu miesiączkowego, skontaktuj się z nami.”

Informujemy, że w naszej Klinice istnieje możliwość pobrania krwi i wymazów do badań laboratoryjnych, serologicznych oraz konsultacji ginekologicznej i chirurgicznej w trakcie jednej wizyty.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

15.02.2019
null

LEK. JERZY ISKRZYCKI - KONSULTACJE INTERNISTYCZNE, PRZECIWSTARZENIOWE I MEDYCYNA ESTETYCZNA

Doktor Jerzy Iskrzycki ukończył studia lekarskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem Nagrody Rektora w 2014 roku. Obecnie specjalizuje się w zakresie chorób wewnętrznych w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych GUMED. Jest absolwentem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Od zawsze interesuje go holistyczne podejście do zdrowia pacjenta i takie podejście stosuje w swojej praktyce na co dzień.
Doktor Iskrzycki jest stale ciekawy świata i uwielbia podróżować, poznając nowe kultury i języki. Wiele lat temu rozpoczął ciekawą przygodę z yogą. Płynnie mówi w językach angielskim, niemieckim i francuskim.
Do kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej zaprasza na: konsultacje internistyczne, konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz na konsultacje przeciwstarzeniowe.

11.02.2019
null

NA WALENTYNKI - BOTOX DLA DWOJGA ZA 1600 zł i AQUASHINE BTX DLA DWOJGA ZA 1200 zł

Walentynki w Wyspie Medycyny Przyjaznej. Odwiedzajcie nas parami! W duecie/tandemie/parze w tym tygodniu taniej?
Z okazji Walentynek mamy dla Was dwie bardzo korzystne oferty na 2 popularne zabiegi:
Botox dla dwojga: ostrzyknięcie 3 okolic (zmarszczki poziome czoła, kurze łapki i lwia zmarszczka) za jedyne 1600 zł za dwie osoby.
Mezoterapia preparatem Aquashine BTX dla dwojga za 1200 zł za dwie osoby.

Walentynkowy tydzień trwa u nas od 11.02. do 16.02.2019.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

31.01.2019
null

Dr n. med. Piotr Rak udzielił wywiadu dla "Rynku Estetycznego"

W najnowszym wydaniu kwartalnika “Rynek Estetyczny” znajdziecie wywiad z dr n. med. Piotrem Rakiem, właścicielem placówki Wyspa Medycyny Przyjaznej. Rozmowa z redakcją pisma dotyczyła technologii powolnego uwalniania peptydów biomimetycznych. Zachęcamy do lektury pisma i konsultacji w naszej klinice. Rejestracja pacjentów do dr Raka i innych lekarzy specjalistów pod numerem +48 600 006 913.

29.01.2019
null

PEELING WĘGLOWY ZA JEDYNE 500 ZŁ

Zapraszamy na innowacyjny i bardzo modny zabieg będący obecnie hitem w Hollywood. Mowa o PEELINGU WĘGLOWYM z zastosowaniem lasera Fotona.
Efektami są oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, likwidacja zaskórników, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu i komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wzmożonego łojotoku.
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Koszt zabiegu przez najbliższe 2 tygodnie wynosi 500 zł.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

22.01.2019
null

LASER FRAKCYJNY CO2 na powieki dolne za 375 zł

Czy Wasze powieki dolne wyglądają nieestetycznie? Czy macie “worki” pod oczami? Zasinienia w okolicy powiek dolnych? “Kurze łapki”? Jeżeli tak, to chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wykonania w naszej Klinice zabiegu laserem frakcyjnym CO2 okolicy powiek dolnych. W odróżnieniu od innych procedur (przeszczep tłuszczu, mezoterapia, czy nici rewitalizacyjne) zabieg ten można wykonywać jedynie w okresie jesienno-zimowym. W związku z tym serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej procedury leczniczej w klinice Wyspa Medycyny Przyjaznej, pamiętając o walorach i wadze terapeutycznej lasera frakcyjnego CO2. Zabieg polega na opracowaniu laserem frakcyjnym okolicy powiek dolnych po uprzednim podaniu znieczulenia miejscowego. Sama procedura nie zajmuje dużo czasu, a rekonwalescencja po niej wynosi kilka dni. Zalecamy powtórzenie zabiegu kilkakrotnie. Cena za jedną procedurę wynosi 375 zł.
Pytania i rejestracja pod numerem telefonu: 600 006 913.

17.01.2019
null

MEZOTERAPIA PREPARATEM AQUASHINE BTX ZA JEDYNE 600 ZŁ

Mezoterapia jest bardzo skutecznym sposobem dostarczania substancji aktywnych do skóry za pomocą igły. Uzyskujemy dzięki temu odmłodzenie skóry, jej odżywienie, regenerację i nawilżenie.
Aquashine BTX to jeden z najbardziej współczesnych mezoterapeutyków. Jego zalety to obecność wielu peptydów biomimetycznych oraz specjalnej frakcji kwasu hialuronowego, który umożliwia stopniowe uwalnianie substancji aktywnych do skóry.

Przez najbliższe dwa tygodnie oferujemy wspomniany zabieg za jedyne 600 zł.

Więcej informacji o mezoterapii znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do rejestracji: +48 600 006 913.

09.01.2019
null

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH ZA JEDYNE 2500 zł

Tydzień Ładnych Oczu w klinice Wyspa Medycyny Przyjaznej! W dniach od 4 do 10 lutego 2019r. będziemy wykonywać zabiegi plastyki powiek górnych w cenie 2500 zł. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Piotr Rak, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Zapraszamy do rejestracji wizyt: +48 600 006 913.

31.12.2018
null

DR N. MED. PIOTR RAK NA SZKOLENIU W GRUZJI

W grudniu odbyło się w Tbilisi szkolenie dla trenerów w zakresie implantacji nici APTOS. Uczestnikiem szkolenia w siedzibie głównej firmy produkującej nici APTOS był dr n. med. Piotr Rak. Celem wyjazdu było zdobycie najnowszej wiedzy i poszerzenie umiejętności w zakresie wykonywania zabiegów liftingujących okolic twarzy i szyi. Więcej o liftingu twarzy przeczytacie tutaj. Zapraszamy do rejestracji +48 600 006 913.

19.12.2018
null

NOWY SPECJALISTA W NASZYM ZESPOLE

Kolejny specjalista jest już z nami. Przedstawiamy Wam dr n. med. Marcina Śniadeckiego – specjalistę w dziedzinie ginekologii. Dr Śniadecki koncentruje się w swojej pracy zawodowej na diagnostyce i leczeniu nowotworów narządów płciowych oraz gruczołu piersiowego. Ponadto zajmuje się również ginekologią estetyczną.
Dr Marcin zdobywał doświadczenie w pracy klinicznej przez ostatnie 10 lat zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Zapraszamy do rejestracji wizyt: +48 600 006 913.

06.12.2018
null

PROMOCJA NA BADANIE POZIOMU WITAMINY D3 WE KRWI

ZBADAJ POZIOM WITAMINY D3 ZA JEDYNE 73 ZŁ! SZUKASZ ŚWIĄTECZNEGO PREZENTU DLA BLISKIEJ OSOBY? WYKORZYSTAJ NASZ POMYSŁ – PODARUJ KOMUŚ ZDROWIE, A MY ŚWIĄTECZNIE POWITAMY W NASZEJ KLINICE. PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ O SOBIE!
Masz złe samopoczucie? Cierpisz na jesienno-zimową chandrę? Brakuje Ci energii? To może być obniżenie poziomu witaminy D3 we krwi.
Brak słońca powoduje zaburzenie produkcji witaminy D3. Dlatego zaleca się uzupełnienie tej witaminy. Właściwa suplementacja wit. D3 możliwa jest wyłącznie po zbadaniu jej poziomu.
Zapraszamy na badanie krwi w tym kierunku do Wyspy Medycyny Przyjaznej.
BEZ KOLEJKI! TYLKO 73 zł. REJESTRACJA: 600 006 913

26.11.2018
null

NASI LEKARZE STALE SIĘ ROZWIJAJĄ

W piątek i sobotę lekarze naszej kliniki: dr n. med. Piotr Rak i dr n. med. Alicja Rustowska-Rogowska zdobywali nową wiedzę i poszerzali swoje umiejętności praktyczne w ramach X Konferencji Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Gdyni. Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji to jedna z wartości, którymi się kierujemy. Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do naszej kliniki: +48 600 006 913.

21.11.2018
null

NASI LEKARZE W ROLI EKSPERTÓW

Z dumą informujemy, że lekarze naszej kliniki występują w roli ekspertów w telewizji. Pani dr n. med. Iwona Chruścicka wypowiada się w Wydarzeniach na temat dot. raka piersi.
Zapraszamy do obejrzenia całego materiału (początek w 12 minucie): http://www.polsatnews.pl/wideo-program/20181118-wydarzenia-1850_6728417
Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do dr Iwony Chruścickiej oraz pozostałych członków naszego lekarskiego zespołu. Rejestracja: +48 600 006 913.

09.11.2018
null

OD 19 DO 25 LISTOPADA 2018 - LASER CO2 NA TWARZ W CENIE 875 ZŁ

Po spektakularnym sukcesie tygodnia “Botoksowego” proponujemy Wam kolejną akcję z tego cyklu – TYDZIEŃ TWARZY – LASER CO2. TYLKO za 875 zł ZA LASER FRAKCYJNY CO2 CAŁEJ TWARZY!
Promocja trwa jedynie 7 dni – od 19 do 25 listopada 2018r. Zabieg ten należy do jednej z najbardziej popularnych procedur medycyny estetycznej. Polepszenie jakości cery, obkurczenie powiększonych porów skóry i poprawa jej kolorytu oraz likwidacja drobnych zmarszczek to główne zalety tej procedury. Jeszcze przed Świętami możecie wyglądać młodziej i zdrowiej. Prezent pod choinkę możecie zafundować sobie już teraz 🙂 Rejestracja wizyt pod numerem 600 006 913 lub tutaj.

29.10.2018
null

OD 5 DO 9 LISTOPADA 2018 - BOTOKS W CENIE 700 ZŁ

Zapraszamy na botoks w dniach od 5 do 9 listopada 2018r. Jedynie 700 zł za ostrzyknięcie całej górnej części twarzy (zmarszczki poziome czoła, “lwia” zmarszczka i “kurze łapki”). Akcja promocyjna trwa zaledwie 5 dni. Więcej informacji o samym zabiegu znajduje się tutaj. Zarejestruj wizytę: +48 600 006 913.

16.10.2018
null

Wielofunkcyjny System Laserowy FOTONA już w naszej klinice

Klinika Wyspa Medycyny Przyjaznej została wyposażona w najnowocześniejsze na rynku urządzenie laserowe FOTONA, dzięki któremu rozszerzamy naszą ofertę zabiegów. Unikatowy program odmładzania twarzy polegający na nieoperacyjnym liftingu, tzw. ENDOLIFTING – FOTONA 4D, usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień oraz zamykanie naczynek – to tylko niektóre funkcje FOTONY, dzięki którym osiągamy u Pacjentów widoczne i trwałe rezultaty. Zapraszamy do rejestracji wizyt pod numerem +48 600 006 913.

13.10.2018
null

Doktor Jacek Porada, specjalista ginekologii i położnictwa, dołączył do zespołu lekarzy naszej kliniki

Lek. med. Jacek Porada koncentruje się w swojej pracy zawodowej między innymi na zdobywających coraz większą popularność i uznanie zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmuje się także leczeniem różnych postaci nietrzymania moczu u kobiet, jak również konsultuje i wykonuje inne zabiegi ginekologiczne. Zapraszamy do rejestracji wizyt u doktora Porady pod numerem 600 006 913.

02.10.2018
null

Kongres za nami

XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging już za nami. Właściciel naszej kliniki dr n. med. Piotr Rak na zaproszenie organizatorów Kongresu przedstawił wykład oraz poprowadził warsztaty, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Podczas praktycznego warsztatu dr Rak premierowo zaprezentował preparat Prostrolane Natural-B. Jak zawsze podczas takiego wydarzenia nasi lekarze mieli okazję poszerzyć zawodowe horyzonty. Zapraszamy do kliniki Wyspa Medycyny Przyjaznej. Lekarze naszej kliniki są pełni nowych pomysłów i doświadczeń po powrocie z Kongresu.